Jack Frost (1998)

Docela dost procítěný film. Celkový pohled na film -zdá se mi jako velice obyčejný americký rodiný film , ale já sem se u něj skoro rozbrečel -moc se mi líbil .

Hamouni (1994)

Jo docela mě to bavilo . Neuvěřil bych že může být někdo tak lakomý až by zabil svého příbuzného.

Americký prezident (1995)

No douglas předvedl svůj klasický herecký um.Má svů vytříbený vkus a to se mi na něm líbí. K filmu -filmy z prezidenského prostředí mě baví docela dost a tenhle není vyjímkou.

Návrat do budoucnosti III (1990)

Celekm povedené třetí pokračování je ale vidět že už na jedničku nebo dvojku opravdu nemá , ale film je nad míru povedený.

Válka světů (2005)

Nemělo to šmrnc .Zdálo se mi to jako velika kravina takové moc obyčejné scifi.Jediné co stálo za zminku byl nápad nový nápad od spielberga ale jinak se mio to zdálo jako velice slabé.

Pánská jízda (2004)

Docela legrace mě se to docela líbilo nic proti tomu nemam.

SOS Barracuda: Lovec dívek (2001) (TV film)

Pěkně traný .Vůbec se mi to nelíbilo sou lepšífilmy na téma únosu.Byly zde straně trapné dialogy bylo to na zazlepení očí po ránu ale k teplemu caji se tento film opravdu nehodí.

Příběh žraloka (2004)

NO DOBRÁ POHÁDKA ČESKÉ NAMLUVENÍ BYLO SLUŠNÉ MĚ SE TO LÍBILO A NEMÁM K TOMU ŽÁDNÉ VYHRADY

Muži v černém 2 (2002)

No zajímavý už to tolik nebylo jako jednička čekal sem víc jak u jedničky ale dostal sem ohodně méně nic moc.