Nekecej a pádluj! (2004)

No 57 % nějak moc né na takovou kravinu. Nedělejte si legraci lidi a buďte objektivní.

Crash (2004)

Mno ja bych to nehodnotil jako nějaký převratný dílo. Diváci zde shlédli a poznali tím pádem něco nového a to se jim zalíbilo i mne ale neustále zůstávám při zemi. S takovým ohlasem jaký se okolo tohoto filmu motal , počítal jsem s větším nadšením- citovka a dějově propletené, hlavní téma rasizmus. Celkem prostě mi vychází 3 hvězičky

Klub sráčů (2000)

Já bych šukal až bych pukal , už mi to leze až nosem hrůza byla to kravina nic dosebe to nemelo dej naprd scénář pro debily rezie 5tileteho psychopata.

Blbec k večeři (1998)

mno tak řekl bych hitchcock naruby "naruby v pojeti stylu filmu" byla to komedie udržel me stejne jako hitchcock jen to byla komedie ale rekl bych ze by takovych filmu melo byt vice - moc se mi to libilo

Elektra (2005)

Z celku jednoduchého příběhu docela slušně pojatý děj, nenudil sem se ale ani me to moc nenadchlo pro dej 2 hvezdičky a efekty 1 = 1+2=3 takže dobry.

Neprůstřelný mnich (2003)

Jo docela různorodá hodnocení , ale na tom nesejde není to špatný je tam pár pěkných momentů a pár zajímavých záběrů , ale chybí dost naléhavosti moc všechno trvalo a to na lehký kung-fu film bylo dost slabí viděl bych to tak mezi dvema az trema hvezdickama.

Pán přílivu (1991)

Byl to tak dramatický a romantický příběh až se mi to zdálo už skoro přeromantizovaný , ale proč ne.

Pravdivé lži (1994)

Jdo dobrý film , ale jak koukám na to hodnocení, no nikdy bych tomu nedal tolika procent nebyl to špatný film ale me prisel prilis obycejný , davam mu hvezdicky za herecke vykony.

Svatby podle Mary (2001)

Sladký film, obyčejný ale za to se zajimavým obsazením- líbilo se mi to.

Hra osudu (2002) (TV film)

prý hitchcockovina musí to mýt dobrý