Knoflíkáři (1997)

Za tento film jsem na ČR hrdý , že i my dokážeme natočit tak skvělý film jako byl tento . Velice mi připomíná film Crash , akorát že v Crašovi jde o něco jiného , ale jinak nám ten nápad v podstatě ukradli. né to byl vtip (jen pro rejpaly).

Pelíšky (1999)

nesnášim komunisty a proto nejlepší scéna byla :"Potřebujež něco soudruhu?" - on jen "co že " a fláknul ho holí tak to bylo něco.

Dobrý Will Hunting (1997)

Ze začátku se zdálo že se bude jednat o další klukovský žert , ale opak je pravdou . Čím nás dostane film? No samozdřejmně scénářem a skvělou režií. Kdo se mi nelíbil byl Matt v jiných filmech hraje lépe i kdž si na druhou stranu nedokážu nikoho jiného na jeho místo dosadit. Podle mne byla nejzajímavější a nejpropracovanější scéna u potoka kde PSYCHOLOG Robin rozebral na mrtě Matta to se mi líbilo až mi běhal mráz po zádech.

Hadí oči (1998)

Nprosto geniální film srovnatelný s Jackie od Quentina tarantina. Palma rozhodně nešetřil kvalitními herci. Skvělý příběh z kterého vymačkal Palma co se dalo. Kamerové rozmístění prostě to byl koncert. Nevím proč ještě tento film není v rude barvě když bych ho zařadil mezi jedny z nejlepších . Svým stylem mi často připomínal Quentina.

Kinobox (1993) (pořad)

Co víc si přát vím, že toho zde hodně schází, ale ukažte mi něco lepšího v televizním podání. hodnotím od ted změnu kinoboxu je to velice slabý pohled do sveta fimu

Babička (1940)

Ano babička ještě že jsem ji nečet jistě by to dopadlo jako film . Ucamcané absolutně nezajímavé a bez jakéhokoliv náznaku na dobrý scénář jen an nás ze všech stran prská laskavodt a to je podlemne vše babičku sehrála Terezie Brzková normnálně obyčejně až uměle a to nemusim .

Sametoví vrazi (2005)

Velice pofidérní filmeček nevím co by se na tom mohlo někomu něco líbit snad jen , že na český film bylo to velice pěkně natočeno a ještě lépe zahráno, ale jinak to stálo za prd. Nevím mě se to prostě nepáčí.

Tenkrát na Západě (1968)

Velice pěkný western. Skvělý začátek..a co tzo povídám prostě všechno bylůo skvělý. Samozdřejmně hudba která se nedá nahradit a typiské nenahraditelné scény . Co víc si přár.

Hledání Země Nezemě (2004)

Tak čím začít, no ano Johnny co o něm říci? V tomto filmu neměl tolik prostoru jako normálně, a proto se nemůžeme divit že postrádáme jeho typické mimické výrazy. Svou roli sehrál natolik obyčejně že mne to rozhodně nadchlo. Celý film na jeho délku mne přišel velice krátký než jsem se nadál byl konec. Vždy mne filmy s tématem divadla baví a tento byl obvzlásť povedený.Kate Winslet byla taktéž skvělá jako v titaniku. Dustin byl docela vtipný.Freddie Highmore nezklamal jako v Karlíkovi a jeho továrně. PARÁDA.