Spider-Man (2002)

No docela dobry ale tam maska protivnika stala zaprd.

Spider-Man 2 (2004)

Mno zda se mi lepsi jak jednicka

Spider-Man 3 (2007)

Tak to vypadá že v celku zajímavé pokračování je ukonce. Navynážené scény naprosto kazily celý dojem filmu. Tentokrát se brečelo mnohem více. Písečné monsrtum bylo strořeno tak primitivně, že sem tomu ani nechtěl věřit.Nezajímavý konec. Na druhou stranu krásná Kirsten a pěkná grafika .

Spláchnutej (2006)

Těšil sem se velice, ale nadupaný příběh se mi nedostavil. Pěkné zpracování, příběh úplně zcestný, scénář velice vtipný a poučný. Začátek se jevil jako další pěkný film od tvůrců neporazitleného Shreka, ale dostavoli se nadšení tak na 40 %. Vcelku nic moc.

Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (2002)

Mám Rodrigueze velice rád, ale tento díl se naprosto minul účinkem. Nezajímavé a místy bych řekl doopravdy nudné, a to i přes to, že akce byla na každém kroku. Počítačově dodělávané scény velice ubohé. Jediné co mne bavilo byl Steve Buscemi a jeho zmutovaný ostrov. 3tí díl je o mnoho zajímavější a dokonalejší, takže bohužel.

Starci na chmelu (1964)

Když vynecháte většinu písniček o ničem, tak vám zbude lyrický příběh s trochou nadsázky. Velice upřímné podání Vladimíra Pucholta, ketrý předvedl netypický mužský postoj k ženě. Samozdřejmně na konec Happyend s klasickou písničkou ...Chodili spolu z čisté lásky a 17 jim bylo let....

Starsky & Hutch (2004)

Abych řekl pravdu původní seriál jsem neviděl, takže film beru jako začátek. Vše mi připadalo jako Gomez a Tavarez jen o trochu lepší. Tento dojem mě neopustil po celý zbytek filmu. Komunikace mezi oběma paťáky byla naprosto stejně postavená, ale to je jedno. Bylo zde skvělé auto, moji oblíbenci Stiller a Wilson a skvělá Carmen, kterou vidím poslední dobou ve filmech často. Film byl zábavný i napínavý .

S tebou mě baví svět (1982)

Mě se tato "komedie století" zdá nezajímavá, sterotypní pořád takové velmi dětské, ostré výrazy a sem tam se zasměju když se stane bizardní věc. Matýsek se postral, dobrá hláška - taky sem se smál. v poslední době se poledňáková chtěla vrátit zpět tak natočila Jako se krotí krokodýli, ale každý vidí na první pohled že se jí ten kousek nevydařil jěště více než S tebou mě baví svět. Bohužel asi nesplívám s většinou.

Stormbreaker (2006)

Celkem to ušlo až na to, že v celkovém vyznění ztráta času.

Strašidelný dům (2003)

Byl to dobrý film nemám ani moc co vytknou, ale celý příběh na mne působil příliž utahaně a nenapínavě. Film měl mít tak o 10 minut méně a potom by se na zhuštěné scény s dynamičtějším podtextem dalo možná trochu lépe dívat. Murphy si jede svou neurazitelnou kasiku a nevybočuje z řady, ale také ničím novým moc nepřekvapí, což je veliká škoda. Kydž začínal byl to jiný Murphy něž ho známe nyní.