Gladiátor (2000)

Pěkný a silný zážitek mám s tohoto filmu skvělý pocit .Byl to naprosto ojedinělý příběh , který si uznání jednoznačně zaslouží .

Drž hubu! (2003)

Jo newym jak to mohlo dostat tak veliké hodnocení ja bych tomu dal tak 39% ani n na víc byla to sice prca ale velice primitivní film (možná proto se to tolik líbí).

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Naprostá dokonalost , výborné vyvrcholení a nejvice se mi libila pasaz nebo spise pasaze a to ty kdy Aragon rekne-ZA FRODA -a vrhne se do boje se skřety a potom jak se Aragon ožení s tou elfkou to byl taky docela silný zážitek.Naopak slabé bylo docela vysvobození Froda ze spárů lávy mohlo to býti trochu velkolepější ,ale byo to fajn mě se film jako vsechny PP velice zamlovali .

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

V každám případě ve dvojce je naprostá převaha akce jak v prvním díle.Příběh strašně rychle utíkal jak svin.Mě se PP vždy líbil líbí a líbit bude .

Před svatbou ne! (2001)

Sigourney Weaver squelá herečka nepatří ani v nejmenším jako herečka do starého železa jako žena to bych se asi hádal .Takový průměrný fim .

Krotitelé duchů II (1989)

Je pravda ,že 1 byla sai lepší ale já se ohromě bavil a doufam že mi kazeta dlouho vydrží.

Gorily v mlze (1988)

No bylo to dojemné a dobře se na film dívalo . Sigourney Weaver není jen alien ale i ramantická herečka .gooood

Krotitelé duchů (1984)

Vostrost jak svin , kazeta s filmeskem je již zančne opotřebovaná.

X-Men (2000)

SQuelej nápad mam ad nové nápady jenom doufám že si to nepodělaj hned dalším pokračováním .