X-Men 2 (2003)

Jo byla to slušná akcička a dobře se naní dívalo jednicka byla kazdopadne lepsí.

Létající Čestmír (1983) (seriál)

Docela dobrej film , rozhodne na tu dobu jo .jako malej sem se na tenhle sejra rad dival a byla to docela prdel , ale s odstupem csu se mi to protivy a pripomina mi po moc totalitni rezim ( i kdyz sem ho nejak zvalst nezazil )

Princ a Večernice (1978)

NO TAK SLUSNY PRIBEH SLUSNY SCENAR A GOOOD EFEKTY NA TU DOBU JE TO DOBRY A CELKOVY POCIT JE DOCELA GOOD

Můj brácha má prima bráchu (1975)

TAKY CHCI TAKOVYHO BRACHU ALE JA HO VLASNE MAM JE TO TEN NEJLEPSI BRASKA NA SVETE A TO MI MUZE KAZDY ZAVIDET -KEZ BYCH JA BYL TAKOVY JAK JE ON KE ME JA K NEMU MAM HO MOC RAD (MILUJI HO JAKO BRATR)

Tři oříšky pro Popelku (1973)

MÁM TUTO POHADKU VELICE RAD JE PRO MNE TENTO FILM ZUSTANE POHADKOVOU KLASIKOU MAM JI MOC RAD A VZDYCKY KDYZ JI DAVAJI O VANOCICH TAK SI ZASEDNU A PROZIVAM ZNOVA A ZNOVA.

Dívka na koštěti (1971)

NO BYLO TO DOBRY , ALE NO NECO MI TAM CHYBELO BYLO TO MOC OBYCEJNY A NEOBYCEJNY FILM ,KDYZ SE NA TOM ZAMYSLITE TAK POCHLILY DOJDETE K TOMU ZE MYSLENKA BYLA SICE DOBRY ALE SCENR MOC NE A TO ME NA TO DOCELA I MRZÍ JAK SVIN

Pan Tau (1971) (seriál)

JAKO MALEJ SEM SE NA NEJ RAD KOUKAL A I TED RAD ZASEDNU ZU BEDNA.

Blade (1998)

GOOD FILM ME SE TO VELICE LIBILO ME TEMATIKA UPIRU A ZABIJENI DOCELA BERE A RAD SE NA TO DIVAM I KDYZ SEM MOZNA TROCHU UCHYL (NO CO KAZDEJ JE NEJAKEJ)

Blade 2 (2002)

LÍBILO SE MI TO JAKO JEDNICKA.