Televizní společnost (1976)

Už jen čekám která z našich komerčních TV napodobí závěr filmu. Myslím že dlouho to trvat nebude a typuju tu 4písmenou.

Tenkrát v Americe (1984)

Dle hodnoceni většiny jsem čekal přelomové dílo, ale ja ho v tom nějak neviděl. Možná za čas až budu mít 4 hodiny volna nazbyt, to zkusim ještě jednou. Prozatim zůstává za Tenkrát na západě hodně daleko.

Hřiště snů (1989)

Tento film jsem dokázal ocenit až po druhém zhlédnutí. Takže komu se napoprvé nelíbí, tak aT si dá pár let odstup a zkusí to napodruhé. U mě to vyšlo dokonale.

Pán fanoušků: Společníci Prstenu (2005)

Dozvěděl jsem se pár zajímavých informací o vlivu knih Pán prstenů na různé generace lidí. I rozhovory s herci a tvůrci filmů byly fajn. Ale většinu času zabrali fanoušci se svými názory. Větší koncentraci magorů (tzv. fanoušků) jsem v žádným dokumentu zatím neviděl. Prodat barák abych jel na Nový Zéland na premiéru filmu je ultra magořina.

Za humny je drak (1982)

Jako hodně filmů (pohádek) z mého dětství hodnotím hlavě tak, jak se mi to líbilo v dětství. A toto byla milá a vtipná pohádka. A trikové provedení draka na svou dobu a dětskou optikou jsem neřešil a líbil se mi.

Pokojný bojovník (2006)

Nemůžu se zbavit dojmu, že knížka bude asi lepší a to z důvodu, že tam bude příběh podán detailněji. Ve filmu jako by mi něco chybělo. Né všechno pasuje tak jak by mělo, ale čas strávený s tímto filmem není ztracený. Ale určo si přečtu knížku. PS.Nicka Noltyho moc nemusím, ale tady v bílým plnovousu a trousícím moudra, byl výbornej a bavilo se mě na něho dívat.

Stealth: Přísně tajná mise (2005)

Jednoduchý ale nenudí. Pokud máte dost duchaplných filmů u kterých se musí přemýšlet, tak tímto si dáte pauzu.

Všichni prezidentovi muži (1976)

Filmy z novinářského prostředí mám rád. A toto je dá se říct nejlepší. Délka je sice trošku delší a místama jsem se ztrácel ve jménech, ale Redfordu to s Hoffmanem parádně šlape.