Líbáš jako Bůh (2009)

Dle mého názoru, jsou zde silná hodnocení, neříkám, že jsem z kina odcházel s otevřenou pusou, ale tak zlé mi to také nepřišlo. Je pravdou, že jsou ve filmu nedotažené scény, hudební mix také moc nesedí, ale celkové herecké výkony jsou skvělé a u mnoha scén jsem se s chutí i od srdce zasmál. Rozhodně daleko lepší počin, než předchozí třetí díl od Velryby a Polepšovny. Ovšem po druhém shlédnutí zvyšuji ze tří na čtyři.

Zrcadla (2008)

Průměrný duchařský snímek, který jen zachraňuje výkon Kiefera Sutherlanda s jeho schopnostmi ochraňovat rodinu před zrcadly. Natěšení vystřídalo zklamání.

Taxandria (1994)

Tak tenhle film jsem před léty viděl na Febiofestu, a opravdu mě dostal. Krásný, barvitý příběh: Tvůrci si vyhráli s trikem a efekty, které jsou velmi podobné klasickým Zemanovským klasikám. Opravdu nezapomenutelný zážitek

Pan účetní opět zasahuje (1999)

Pravdou je, že tento díl zrovna silný není, opakující se scénky z dob minulých úspěšnějších dílů, už ztrácí na svém kouzlu.I přes tyto nedostatky, je v celku solidní a ne úplně hloupý. Pro fanoušky pana účetního jistá povinnost, a't už si o tom každý udělá svůj vlastní obrázek, je to dle mého názoru slušné zakončení celé Fantozziho série.

Skrblík (2006) (TV film)

Jakožto milovník francouzské komedie, musím uznat, že tahle ke špičkám rozhodně nepatří. Je pravdou, že humor na toto téma ztrácí kouzlo, právě díky naprosté reálnosti celého příběhu. Může se to opravdu stát komukoli. Snad jen lehkou komičnost dodávají dva dělníci, kteří Boulinovi domeček dávají dohromady, pravda mají trošku ukradeno z Bláznivých komedií s Pozzetem a Villaggiem, ale tento druh humoru se právě do tohoto filmu hodí a příjemě ho zpestřuje

96 hodin (2008)

Akcí nabitý thriller je jednoduchým příběhem, o který se pokouší kde jaký režisér ať už úspěšně, či ne. Ovšem s jakou nápaditostí, obsazením a dějem samotným přišel Pier Morel, před ním klobouk dolů. Po úvodních deseti minutách Vás film nenechá ani na vteřinu vydechnout. Překvapujících a bojových scén, si zde divák užije hojnosti. K tomu všemu dominuje vynikající Liam Neeson, který si v tomto filmu evidentně zahrál opravdu s velkou chutí. Pět hvězdiček zaslouženě.