Bruno (2009)

Bála jsem se, protože Borat se mi líbil hodně. A dopadlo to zhruba tak, jak jsem očekávala. U některých scén jsem se řezala smíchy, u některých jsem se mírně nudila. Ale celkově mi tenhle druh humoru sedí :) Za mě 55 %.

Pařba ve Vegas (2009)

Pecka! A pro mě překvapení roku! Rozhodně jedna z nej komedií, co jsem kdy viděla... Téma sice není z nejoriginálnějších, ale rozhodně je (jasně, až na tygra a spol.) ze života, filmu nechybí tempo, trefné hlášky a sympaťáci v přední linii :o) Takhle dlouho jsem se u filmu fakt dlouho nenasmála, a to od začátku do konce a rozhodně je nesmysl, že dívky a ženy tenhle film těžko pochopí. Určitě se najdou příznivci i odpůrci na obou stranách. Fakt jsem šťastná, že jsem to riskla a do kina šla :o) Jediné, co mi nesedlo, byla postava ujetého číňana - to mi přišlo dost přestřelené, ale jinak dokonalost sama! :o) A klidně si tuhle pařbičku dám i podruhé! ... Týýjo, už teď se nemůžu dočkat! ;o)

Okamžik zlomu (2007)

Hóóódně pomalý a trochu temný snímek... Vidět ho v kině, možná si ho vychutnám líp, ale obýváková atmosféra mu v mém případě zřejmě tolik nesedla. Anthony na to ale pořád má a Ryan Gosling je sympoš :o))

Wrestler (2008)

4 a 3/4... líbilo se mi to od začátku do konce, trochu depresivní, ale všechno do sebe báječně zapadlo, herci a jejich role, příběh, vtipné momenty... Mickey rules!

Zrůda (2003)

Uf, tak jsem tento film právě zhlédla... Musím uznat, že příběh je to silný, o to silněji na mě působí tím, že byl natočen podle skutečných událostí a pravá vražedkyně Aileen na filmu tak trochu "spolupracovala". Naprosto se ztotožňuji s většinou komentářů v tom, že herecké výkony obou hlavních představitelek byly naprosto dokonalé! Včera jsem shodou okolností viděla Pravidla moštárny, kde Charlize taktéž hrála a můžu říct, že se mi jako herečka zamlouvá...

Hank a Mike (2008)

Tak tohle byl hodně velký úlet... Ale docela mi sedl.Sama pracuju ve velké společnosti a některé vtípky mi přišly naprosto trefné. Určité scény byly k popukání, jiné mě krapet nudily, ale celkový dojem byl skvělý. Jako vždy záleží na tom, s jakými představami a očekáváním na film jdete.

Sexy ptáci (2001)

Už je to pár let, co jsem tyhle ptáky viděla, bylo mi nějakých 16-17, ale co si moc dobře pamatuju, byly ony zmiňované špagety a úleva, kterou jsem cítila, že jsem na film do kina šla jen s mojí nejlepší kámoškou a ne na první rande s borcem z vedlejší třídy! :)

Bony a klid (1987)

Těžko posuzovat, myslím, že na svou dobu slušná expedice do normalizačního podsvětí. Líbily se i herecké výkony, kapitola sama pro sebe je hudba - Relax je sice omílaný donekonečna, ale rozhodně dost dobře dokresluje atmosféru. Ráda se každých - dejme tomu - 5 let na Bony a klid podívám...

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Hodnotím průměrně, některé díly se mi hodně líbily, některé méně a bylo pár takových které mě nijak zvlášť neohromily. Ale rozhodně jsem ráda, že byl cyklus natočen, protože jsem si v něm pár originálních motivů a situací našla.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Tohle na mě, bohužel, nijak zvlášť nezafungovalo. Nelíbilo se mi zpracování, herci, ani hudba. Občas jsem dokonce zakusila pocity trapnosti (nejen z "milostných" scén), a až sžíravé nudy (nejednou jsem měla chuť film vypnout a jít dělat něco smysluplnějšího). Někomu možná film sedl, mně tedy ne. Je mi líto. Dvě hvězdičky dávám za to, že jsem vydržela až do konce.