Krvavý Valentýn (2009)

S nejnovějším Pátkem třináctého si můžou podat ruce. Poměrně originální nápad (vrah s krumpáčem a plynovou maskou) je totálně zadupán do země vším ostatním, hereckými výkony počínaje, zpracováním konče. O pointě ani nemluvě. 3D efekt tomu nepřidavá vůbec nic navíc, scény ve 3D jdou totiž snadno poznat i ve 2D.

Přátelé (1994) (seriál)

Na plné hodnocení to nakonec není. Neuvěřitelně mi totiž vadí postava Rachel, možná to souvisí i s tím, že nemám moc rád Jennifer Aniston. Každopádně mě v seriálu hrozně s*** celá dějová linie vztahu Ross - Rachel. Poté co se rozešli si začali dělat naschvály a to mi vážně nepřišlo moc vtipné. A tam kde je Ross pořád roztomilý, se Rachel stále chová jako protivná nesympatická kráva. Závěr seriálu, kdy tito dva logicky nakonec skončí spolu, nemůžu scénaristům odpustit.// Navíc takto rozdílní lidé (nejen inteligenčně) by se spolu v reálném životě nikdy nepřátelili.

Ztraceni (2004) (seriál)

Hodnoceno po kompletních třech sériích. Víc jsem zatím neviděl. Je možné, že časem hodnocení změním.

To, co dýchám (2007)

Něco podobného jako Crash, který se mi dost líbil. Výtky o vykonstruovanosti scénáře sedí mnohem více na tento film. Klidně by mohlo jít o Crash 2. Příliš na efekt.

Ztracená dovolená (2006)

Švarný rulez! :) Kdo studoval v Olomouci Čínskou filologii ví.

Prokletí (2005)

Jako komedie výborné, jako horor tragédie. Vzhledem k tomu, že scénář napsal Williamson a režíroval Craven, je to zcela určitě myšleno jako horor. Proto jen 1*.

Základní instinkt 2 (2006)

Základní otázka zní PROČ? Jeden z mála filmů u kterých předem víte jaká bude jeho kvalita (mizerná) a nespletete se naprosto v ničem.

Sám doma (1990)

Vánoční klasika, ale dnes už se bez ní obejdu.