Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Nevím jestli je fér hodnotit na základě jednoho jediného dílu (prvního), ale pokud nastolená kvalita zůstala stejná, tak je odpad adekvátní hodnocení.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Typický příklad stupidního amerického sitcomu, na kterém není vůbec nic k smíchu. * za Nilese

Invaze barbarů (2003)

Je to jako kdyby Oscara za nejlepší film získalo V ložnici.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Jednou to asi přijít muselo a je škoda, že to potkalo zrovna Transformers. Jedničku totiž považuji za nejlepší film co zatím Michael Bay natočil (společně se Skálou). Dvojka je naopak jeho jednoznačně nejhorším počinem. Zbytečně dlouhé, dějově chabé, minimálně vtipné, maximálně debilní a až únavně akční (když film trvá 150 min. musí se v něm něco pořádného dít, nepřetřžité akčí scény to nezachrání.) Navíc od momentu kdy jsou hrdinové na hranicích zastaveni liliputem, se z druhých Transformers stává parodie. Poslední záběry to pak jen definitivně potvrzují.

Ostrov (2000)

May: Naopak, hodnocení Cinemy sedí.

Konspirační teorie o 11. září 2001 (2007) (TV film)

Dokument, který je pro mě možná zajímavější o to víc, protože jsem předtím žádný jiný o událostech 11. září neviděl. Jsou to vesměs jen dohady a spekulace, které nepřinesou žádný konkrétní výsledek, ale stále velmi zajímavé. Teď ještě vidět Loose Change pro možnost srovnání.

Karanténa (2008)

Poprvé je pojem remake nepřesný, tohle je otrocká vykrádačka úspěšného snímku [REC]. Na druhou stranu funguje skoro stejně dobře jako španělský originál. Nebýt předobrazu asi bych dal nadprůměrné hodnocení, takhle to ale jak píše Trellíno nejde už jenom z principu. Navíc je to celé natočené profi kamerami takže mizí divácký zážitek z reálného, částečně amatérského videa.

24 hodin (2001) (seriál)

Hodnocení první série. Společně s Lost asi nejlepší dramatický seriál posledních let.