Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Mám rád filmy podle skutečného námětu. Příběh provází dlouze, postupně a poctivě budovaná atmosféra. Oba hlavní hrdinové (Pacino/Depp) to zahráli velmi uvěřitelně. Dávám 4 hvězdy.

Hráči (2003)

Docela slušný průměr. Slušné obsazení, příběh nenadchne ani neurazí. Pohodový karetní film. Dávám tři hvězdy.

Babovřesky 2 (2014) odpad!

Zajímavé - poprvé, kdy pan Troška překročil svůj stín a dvojka je lepší než jednička. Je to sice pořád odpad, ale už ne tak velký :). No, aspoň jsem viděl pár hokejistů bez helmy a dresu. Jen tak dál, třetí díl už možná ode mne dostane jednu hvězdu.

Babovřesky (2013) odpad!

Jo je ale hnus velebnosti. Tedy pardon, to je vlastně z jiného filmu. Tady je páter Šoustal. Byl jsem nucen sledovat v autobuse cestou na dovolenou. Hodnocení - můj syn, který jinak shlédne cokoliv si po chvíli sledování nasadil na uši sluchátka od mp3 přehrávače a zavřel oči.. Moje mírné hodnocení je odpad. Panu Troškovi by měli zakázat točit filmy. Obdivuji na tom vlastně jen to, kde pan Troška bere peníze na tyto "filmy".

Vítejte u Ch'tisů (2008)

Pohodový film a dobrá zábava. Ač jsem všechny ch'ti slovíčka nepochopil, dávám 4 hvězdy.

Nevinnost (2011)

Drama jako řemen. Seděl jsem a koukal až do konce. Příběh jako ze života - jednou jsi dole a jednou ještě níž. Dávám 4 hvězdy.

Pád Bílého domu (2013)

Dávám dvě hvězdy, je to celé nudné a nezáživné. Tolik slavných hereckých jmen utopeno v bryndě podprůměrnosti.

Gravitace (2013)

Dávám 3 hvězdy. Je to takové jakési prázdné jako vesmír. Spousta prostoru, létání od jedné stanice k druhé a nakonec šup na zem. Příliš rychle to vyšumělo.

LEGO® příběh (2014)

Dávám slabé čtyři hvězdy. Konečně zábavný a dotažený příběh typu LEGO(R). Na druhou stranu musím dodat, že je tam toho všeho až trochu moc a je to příliš velká smršť - člověk to většinou nestíhá pobrat.