Klub rváčů (1999)

No Edward Norton se tímto filmem udělal. Fuck off konzumní styl života aka potahy z IKEA. Dávám 4 hvězdy, je to rebel.

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

No jasně. My všichni jsme Gogo. A dám si koktejl Huhu. A 4 hvězdičky k tomu. Film je mírně ujetý a jako takový se mi až tak nelíbil, ale je nabitý smrtelnými hláškami, tak proto moje hodnocení.

Výbuch bude v pět (1984)

Tak trochu mi to připomíná film "Páni Edisoni", ale není to tak dobré. Asi tehdy letěly filmy pro mládež s populárně-vědeckou tematikou. Nejvíce zajímavé pro mne je, že se natáčelo v "našem" okrese Kroměříž. Dávám 2 hvězdy.

Klub poslední naděje (2013)

Tak já bych to nerad přeceňoval. Dávám 3 hvězdy. Ono je sice fajn, že herci do role zhubnou tak, až skoro hodí krupon. Že hrají, jako by to byl jejich poslední film. A teď trochu spoilováni. Rozjezd filmu drsný, na obrazovce se objeví velký macho, co je alfa samec a opíchá všechno co má díru. No a pak zjistí že má HIV a začne se léčit. A lečí se celý film. Kámoš v nemocnici mu za prachy krade lék, kterýmu všichni věří. Pak lék dojde a on jede za týpkem do Mexika, který tomu léku z nemocnice nevěří, tak mu dá nějaký svůj koktejl léků. On pak ten Mexický koktejl léků začne pašovat a všechny přesvědčuje, aby to jedli. Na konci už mu ani ten Mexický koktejl nepomáhá a on umírá. A pak se jakoby nic dozvíme, že ten lék z nemocnice, kterýmu první věřili a pak nevěřili zachrání v malém dávkování spoustu lidí. A to je celý film. Čekal jsem trochu víc, ale po slibném rozjezdu se to dostane jen do roviny léčení a hotovo.

Šest prstů v Zeleném (2012) (amatérský film)

Jako pocta tomu žánru dobrý, ale amatérština z toho trčí jak tramvaj z kopky sena. Dávám 3 hvězdy.

Marley a já (2008)

...aneb za vším hledej psa. Dávám tři hvězdy, čekal jsem trochu víc komedie a trochu míň útoků na city. Je to jenom taková sonda do života jedné rodiny se psem, prostě čekal jsem víc. Owen Wilson tady dobrý.

Život po životě (2010)

No něco na tom je, že by to tak mohlo být. Zajímavý nápad a zajímavé zpracování. Jaký a jestli je život po životě na to si musíme každý počkat. Dávám 3 hvězdy, Matt Damon se mi tady docela líbil.

Čtyři pokoje (1995)

První dvě povídky odpad a Tim Roth hraje jak debil. Poslední dvě povídky dobré. Možná to byl účel, ale za mně finálně jen jedna hvězda. Pustťe to na mezinárodním sympoziu alternativních filmů někdy v 23.30 hodin a úspěch bude zaručen. Pro mne to ale žádná filmová klasika není.

Nikdy nelži (2011) (TV film)

Jako na TV film dobré. Napínavé, i příběh byl. Policie hloupá, ale to v podobných filmech není na škodu (viz např. ve Smrtonosné pasti 2 byl kapitán Lorenzo a taky to nebyl žádný Einstein). Jen ti herci jsou nějací divní, asi je vyhrabali v nějaké telenovele. Dávám tři hvězdy, v jednu chvíli jsem si skoro kousal nehty.

Speed Racer (2008)

Tak toto je úplně mimo mísu. Větší slátaninu a horší mix barev jsem neviděl. Ideální film pro epileptika. Když jsem se díval, kdo má na svědomí scénář a režii, myslel jsem si, že to bude něco jako Matrix. Ale pak mi došlo, že tehdy měli oba bratři ještě koule. No nic, jedna hvězda v nostalgii za jméno "Wachowski".