Proboha! (2008)

konecne sa nasiel clovek ktory si robi ** z toho fanatizmu a ukazuje na plne gule ake dosledky ma viera v cctske nabozenstva !!!! 101%

Kalifornie (1993)

Brad lepsi ako v 12opiciach, fakt skvele. Tak ako som sa prvu polhodinu smial , tak som sa zvysku filmu desil. Zabudnuty americky vidiek opat posluzil na vytvorenie krutej predstavy o psychopatoch. Ozaj aby som nezabudol ,ostatne postavy taktiez skvele, Fox standardne dobry, Adele tazko :poznacena:. 80%

Dvanáct (2007)

wau , zo zaciatku sa mi to zdalo trosku lacne , ale az do vystupenia "fyzika" , skvele myslenie a spravny pristup k pozeraniu sa na veci ktore su jednoznacne na prvy pohlad no na druhy naberaju iny rozmer.Asi najlepsia postava filmu . Kazdym dalsim pribehom film stupnoval na kvalite , pan doktor s nozikom nemal chybu , rovnako ako nudny hrobar bol nakoniec samaritan. Co vsak dava kvalitu tohto filmu je , previazanost 12 porotcov a ich pohladu na svet s osudom cecenka. Kavkaz style rulez:-) . Very good. 89% Original som nevidel. Najvyssi cas ;-)

Sedm životů (2008)

Will konecne zavrie vsetkym ktori ho neuznavaju ako herca pusu. 3/4 filmu som nevedel wocogo, aj ked slza sa ronila takmer pri kazdej scene, skvele zadostucinenie za 1 velku zivotnu chybu , mal by som podobne sklony ako hlavna postava.Great!

Útěk z Alcatrazu (1979)

Charizmaticky Clint , typicky drsnak ako to vie len on . Az do konca som bol napaty ci sa im to podari. Relativne pokojna atmosfera vazenskeho prostredia a odporny director sa mi velmi pacili ako aj nazhaveni komplici. Skvely film.

Krvavá jízda (2009)

az na par uplnych nezmyselnych detialov ako cesanie v aute, pad po schodoch v dome , atd.. som bol aj celkom vystraseny ,,,amaterska kamera v tomto pripade bola fajn . . 65%

Rallye smrti (2008)

Sci-fi stranka za pol* , akcne sceny spolocne so zvukovym doprovodom za 3+*.

Vymítač ďábla (1973)

Su dva pocity strachu pri sledovani hororu : ten ktory pocitujeme stale a ten ktory obcas prichadza nahle a necakane , tento lakaci skvost kombinuje oba. Riadna sialenota. :-)

Strašení (1963)

Skvele spracovanie , nieje to psycho ale daleko kvalitou neodskocil . Dokonca som bol viac napaty ako pri spominanom diele od Afreda. I like B&W. :-)

Frajer Luke (1967)

Luku, jdi to hodit do auta k veceri , "Yes Boss" |:-) .