• Krátkometrážní

The First Time (2012)

První hodino to byla obyčejná, lehce trapná romantická komedie. Ten first time to ale zachránil a originálně posunul.

Ginger a Rosa (2012)

Mě to bohužel vůbec nebavilo. Nevím, jestli oceňuju nebo zavrhuju styl statické kamery, jakým to bylo natočeno. Chvilkama sice vyvolá silné emoce, ale jinak ..... no prostě nudí.

The Curve of Forgotten Things (2011)

Opravdu ten novodobý art nějak nechápu. Jestli to měla být módní přehlídka, tak budiž - jen škoda, že ty hadry (až na ty modrý šaty) za nic nestály.

Billy Elliot (2000)

Takový typický film, který mi bůhví proč připomínal školu a historii VB. Asi kvůli tomu fuk ju přízvuku. Ale jo, hezký. 68%

Spring Breakers (2012)

Film, který nelituju, že jsem viděla, protože byl tak divný, že ho asi jen tak nezapomenu. Nicméně lituju, že se hlavní hrdinky ,,omylem" nepostřílely a neušetřily nás toho utrpení. Pravděpodobně pokus o artový film, který by se dle mého názoru víc hodil na youtube než do kin. Ale možná to nebyl jen můj šálek kávy. Nicméně - mým největší problémem bylo, že jsem absolutně nepochopila pointu - proto jsem se rozhodla dát jen dvě hvězdy. Jenže pak mi uživatelé CSFD objasnili, že byl tento film tak vyprázdněný, protože byl o vyprázdněnosti dnešní generace, a to potom teda jóóóó. :)))) A jestli je pravda, že Vanessa měla problém s natáčením ,,milostných,, scén, tak je teda fakt dobrá herečka, protože to nebylo vůbec znát. :)

Čtyři v tom (2013) (seriál)

No což. Sice bych to taky nenazývala dokumentem, ale reality show, kdy divák voyersky sleduje ,,utrpení,, druhých. (1. ,,Podnikatelka,,, která neúspěšně předstírá, že je děsně kůl - a má za přítele arogantního, povrchního hňupa. 2. Žena, která neúspěšně předstírá, že je šíleně chytrá a skvělá a přitom se nechala zbouchnout od prvního Etiopana, kterého potkala a teď se špatně skrývanou radostí sleduje, jak se ,,nedokáže,, začlenit do jiného stylu života. 3. Holka, která rozhodně nepředstírá vůbec nic, ale je chudák tak naivní, až je mi jí líto. 4. Statkářka, od které se všechny ostatní můžou lecos naučit.). A možná jsme trochu hyeny. Ale já to naprosto žeru - ten náš výkvět národa. Nebo jsme takový všichni?

Woodstock (1970)

Miluju festivaly, pro jejich jedinečnou atmosféru, spojení s davem a hudbou. A čekala jsem, že Woodstock bude něco, co bude tuto jedinečnost vyzařovat i přes televizní obrazovku. Bohužel ne pro mě. Je mi to líto, když vidím, že pro Vás ostatní ano. Ale stejně bych tam chtěla být. Doopravdy. ,,I am going where the water tastes like wine, we can jump in the water stay drunk all the time."

Paříž-Manhattan (2012)

Absurdní blbost, nicméně ve francouzském stylu. :) Jen se divím, že se k tomu Woody propůjčil.