• Krátkometrážní

Intimita (2001)

Intimita je v první řadě taková nuda, že mě ukolíbala ke spánku. A ať už to někdo nazývá pornem či nikoli - jako porno je to docela špatné a jako film taky, alespoň teda to, co jsem z toho stihla vidět. Znechutilo mě to ale natolik, že to ani dokoukávat nebudu.

Free Zone (2005)

Přiznávám, že jsem to moc nepochopila, ani děj, ani jazyky, kterými mluví, kdo jsou a kde jsou a ani kamera se mi moc nelíbila. Jediné, co se mi líbilo byl tenhle song a jeho slova: http://www.youtube.com/watch?v=FuBo5z0fr8A

Moje borůvkové noci (2007)

I wonder how you will remember me. As the girl who liked blueberry pies or the girl with a broken heart. Těžké rozhodování o hodnocení filmu - je to umělecky překrásný - ta kamera, hudba a i to tempo a ten příběh je tak jednoduchej, ale tak úžasnej. Asi ano, asi to ve mě zanechalo hluboký dojem. Ale něco jako by tam stejně bylo špatně, jako by to na jednu stranu bylo úplně o ničem. 70%

Příběh služebnice (1990)

Naprosto absurdní prasárna. :) Ale ta myšlenka je svým způsobem dost zajímavá. Bavilo mě to - to je velkým plusem. To zpracování ovšem otřesné a hlavni hrdinka mi tak trochu vadila - možná proto, že to působilo, jak německé porno. :) 60%

Hlavně nezávazně (2011)

Po prvním shlédnutí jsem si říkala - nenech se obalamutit klasickou romantickou komedií. Ale já si ji prostě zamilovala! Zaprvé Emma a Adam se k sobě strašně hodí. Za druhé Natalie a Ashton to výborně hrají a jsou oba hrozně hezcí. Za třetí je to vtipný. A za čtvrtý je to pravdivý. Pro mě se prostě téměř celý film stal sledem oblíbených scén. :) A cením si alespoň lehké originality, protože Adam byl dobrák od kosti a Emma ta, co to vždycky zazdila, ale nějak jsem se s ní při každém rozhodnutí dokázala ztotožnit.

Romeo a Julie (1996)

Nedávno jsem našla deníček s některými přepsanými texty z tohodle filmu. :) Pubertální srdcovka s ještě sladkým Leonardem a rozkošnou Claire. Ach ta láska. Tu scénu z plesu ve výtahu, v bazéně a pak Claire s pistolí u hlavy a Leonardo křičící: ,,Buď já, buď ty nebo oba půjdeme s ním" prostě miluju. :)

Biutiful (2010)

Iňarritu - vaše zaručená dávka deprese! :)

Život Davida Galea (2003)

Když si myslíte, že už vás nic nepřekvapí! Naprostá pecka!!!! Ta Kate má neuvěřitelnej dar, vybírat si jen ty nejlepší filmy!

Karla z krabice (2010)

Pomalé tempo a minimum informací, které na sebe v důsledku dlouhodobého filmování ani nenavazovaly. Ve výsledku to působí jako němý film o lidech z parku. 30%