• Krátkometrážní

Podfukáři (2013)

Akce, napětí, prostě super podívaná. 75%

Až tak moc tě nežere (2009)

Debil, blbeček, debil, blbeček, jen támhle vzadu jediná výjimka, dva blbečci vedle sebe. To neříkal ,,Cimrman" o tomhle ,,filmu"? :) 40%

Oliver Twist (2005)

Musím říct, že pro mě poměrně zklamání. Nelíbilo se mi to muzikálové přehrávání, které z filmu dělalo tak trochu nepovedenou komedii. 45%

Blízko od sebe (2013)

Eat your fish. Eat your fish. Eat your fish, bitch. Vtipné a smutné. Ideální kombinace. 80%

Likeness (2013)

Super záběry, jen si nejsem jista, jestli jsem to tak úplně pochopila. 70%

Všiváci (2014)

Děsila jsem se, co to bude za blbost, poté, co jsem viděla hodnocení, ale musím říct, že mě film mile překvapil. Na český film velice originální, čímž mě české filmy tento rok jen těší. Ač samozřejmě množství ,,hrůz,, bylo lehce absurdní, tak to celkově vnímám jako citlivý příběh. Navíc miluju skládačky a nenudila jsem se. 70%

Před půlnocí (2013)

Oceňuji, že autoři opět vycházeli z reality a řekli naplno, jak to o lásce je. :) Dialogy mě bavili. Zatímco ale jednička je pro mě jedinečná, tohle je pouze průměrný film a nijak extra mne nezasáhl. Škoda, ale kouzlo zůstalo Před úsvitem. 50%

Carrie (2013)

Kdysi jsem četla knihu, a byla snad jediná od Kinga, která mě nenadchla. O to víc se mi líbil film. Přiznávám ale, že mám hodně ráda Chloe Moretz a tady se mi obzvlášť líbila. Nevidím film ale jako horor, jako spíš smutný příběh o šikaně. 65%