• Krátkometrážní

Katy Perry - E.T. (2011) (hudební videoklip)

Písnička super, klipy má lepší.

Katy Perry: Roar (2013) (hudební videoklip)

Tenhle mě bohužel ani trochu neba....

Miley Cyrus: Wrecking Ball (2013) (hudební videoklip)

Je mi líto. Mám ráda provokativní záběry a cokoliv originálního. Toto je bohužel prvoplánové, trapné a Miley na mě působí asexuálním dojmem holky, která sice nikdy neměla sex, ale dost často o něm čte v Bravíčku. Chápu, že nechce být spojována s Hannou Montanou, ale puberta s ní mlátí až moc a její manažeři toho očividně využili. Písnička super.

I Was Broken (2011) (hudební videoklip)

Čtyři minuty zírání do ksichtu jakémusi týpkovi, který podivně křiví obličej. S občasným mihnutím Kristen, která je možná hezká, ale není vidět. Nuda, nuda, nuda.

Falešné přátelství (2011) (TV film)

Ještě jednou pustit video zmlácení, kterým tvůrci zabrali půlku stopáže, jdu mlátit hlavou o zeď. Jinak námět super a opravdu zanechal dojem, ale to zpracování bylo chvílemi až absurdní. Vůbec bych nepoznala Jodelle Ferland. Ty děti tak rostou. :))) 50%

Vedlejší účinky (2013)

Děj mě překvapil, čekala jsem, že to bude trochu o něčem jiném. Ale zajímavá zápletka a film co baví.

Příběh kmotra (2013)

Ondřej Vetchý mě mile překvapil jako herec s velkým H. Film má šťávu, je pěkně natočen, je odvážný a ,,informativní". 85%

Zmizení (2013)

Mohu vytknout jen dlouhou stopáž. Jinak luxusní detektivka, která deptá a napíná. :) 90%