Jako malé děti (2006)

Velmi dobře pojatý filmový námět. Divák dostane během chvíle první klamnou indicii, která má nakonec své opodstatnění a rozhřešení. I dospělci potřebují někdy upustit z těla přebytečnou páru. Taky se někdy potřebují chovat jako puberťáci zbavení smyslu a disciplíny. Jaké následky to tedy potom bude mít na život, který doposud žili?

True (2004)

Nejkrásnější krátký příběh ve filmu. Krása a čistota rozeznatelná od první minuty. Na 100% povedený celkový film.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Průměrně slabší filmové pokračovaní počítačové hry Resident Evil. 30%

Between the Lines: Sara Bareilles Live at the Fillmore (2008) (koncert)

Záznam z koncertu zpěvačky Sáry Barailles živě ve Fillmore. Talentovaná a nadaná zpěvačka ukazuje prostřednictvím záznamu z koncertu o co čeští fanoušci prozatím přichází.

Zvrácený (2002)

Už jenom z překladu filmu Ireversible je mi špatně. Ale tím to opravdu končí. Gaspar Noé zůstane asi pro mne trochu podivínským režisérem, který je při natáčení snad pokaždé zhulený či sjetý. Protože on filmu dodá několik dimenzí. Až si člověk připadá, že jede na drogách s ním. Ale k filmu námět originální až příliš drsný, herci úžasní (obzvlášť Vincent Cassel a Monica Bellucci). No prostě klobouk dolů před mistrem filmových iluzí G.Nóe.

Celine: Očima světa (2010) (koncert)

Talentovaná kanadská zpěvačka Céline Dion a její vkusně udělaný záznam z celosvětového turné – Through the eyes of the world. Tento záznam z koncertní šňůry je poutavý a pěkně sestřihaný.

Lítám v tom (2009)

Za každé okolnosti charismatický George Clooney. Trochu břitký příběh o muži, který chce být za každé okolnosti svobodným mužem. Po zkouknutí filmu už chápu, že Amíci brali kino útokem. Skvělý soundtrack určitě si ho poslechněte.

Osudová láska Jany Eyrové (2006) (seriál)

Nádhera, miluji tenhle film. Nesmrtelný příběh lásky od Charlotty Brönteové. Nejvíce podobný knižní předloze. Ach kéž by Rochester chodil po zemi.