Co se vlastně stalo (2008)

Obsazení filmů super, akorát co ten pošahanej bruce?? To jsem nějak nepobrala. Jinak dobře vymyšlený námět.

Láska a jiné závislosti (2010)

Tak trochu jinak vyrobená love story. Na dnešní dobu celkem nadčasové téma týkající se farmaceutických firem a jejich distribuci léčiv do lékárny. Ano, můžete očekávat klasickou milostnou zápletku mladá žena …která trpí parkinsonovou chorobou, do které se zamiluje pohledný mladý muž (s ne moc úspěšnou minulostí - flákače) pracující nyní pro farmaceutickou firmu – jako její konzultant. Co je však odlišné na této romantické komedii od ostatních obdobných …má velmi reálný nádech. Silně se dotkne diváka po emocionální stránce. Řekla bych, že přímo zaútočí na vaše srdce. Velmi pěkně je poukázán silný charakter Maggie Murdock. Takový styl filmů mám ráda, jednou za čas se fakt dá na ně podívat. Ústřední dvojice neměla chybu.Byla dobře zvolená hudba.

Silnice (1954)

Úžasní Anthony Quinn a Giulietta Masina. Film, který ve vás zanechá své stopy.

Company (2003)

Hrozně jsem se těšila na tento film, ale krom pěkného tance jsem se nudila celou dobu.

Carmen (1983)

Živelná španělská horká krev a nádherný příběh o krásné Carmen.

Cabiriiny noci (1957)

Úžasná Giulietta Masina, která bravurně dokáže zahrát pouze pohledem bez mluvení. Příběh byl zajímavý a působil na mě velmi smutným dojmem.

Match Point - Hra osudu (2005)

Film který je u Woodyho pro mne netypickým. Zajímavý příběh, který se nese v duchu i když máš všechno (lásku, peníze, známosti) neznámená to vždy, že budeš šťástným až do smrti. Naopak odhalí, že dokáže riskovat naprosto všechno jen pro porozumění, zakázanou a dráždivou přitažlivost, která nutí člověka chovat se nelogicky. Jen proto, aby dokázal uspokojit svoji frustraci (to že je nějaký bezvýznamný člověk). Nakonec se vše nereálné zajídá v logickém vysvětlení mám přijít o vše kvůli ženě, která mi nemůže dopřát blahobyt ale pouhou lásku a rodinu. Co je rodina a láska oproti penězům, vlivným kontaktům a bezstarostného žití.

Žlutý Rolls-Royce (1964)

Tři povídky, které jsou každá obsahově trochu jiná ale všechny spojuje krásný žlutý rolls - royce. Nejvíc se mi líbila povídka kde hlavní protagonisté fotograf Stefano ( Alain Dellon), krásný mladý muž který zamotá při dovolené hlavu Mae (Shirley MacLaine). Která se však má stát ženou gangstra Paolo Maltese ( George C. Scott).