X-Men Origins: Wolverine (2009)

Kvalitu trilógie to síce nedosahuje, ale myslím, že je to obstojné pokračovanie/zavŕšenie série. Liev Schreiber nemá chybu :)

Hannah Montana (2009)

Jedno je isté ak Miley netrpela rozdvojenou osobnosťou doteraz, tak v budúcnosti určite bude. Celé je to trápne americké, príliš sladké. Ešte aj filmové "pokusy" Britney Spears a Mariah Carey boli stráviteľné (áno ja viem, aj pre mňa je to šok). Typická zápletka, ako sa hrdinka musí rozhodnúť a zvoliť správny smer. Trápne. Trápne. A keď to poviem ja, čo mám rada naozaj všetko, tak to je už čo povedať. Najroztomilejšie je, že si tam zahral aj jej Papá... Bléé. Trošku detinský koment, ale pocity sa nedajú potlačiť. A tie dve hviezdičky sú za to, že som veľmi dobre zabávala na trápnosti tohto filmu. Ďakujem Miley :D

Destilando amor (2007) (seriál)

Lepšia verzia Keď budeš moja :D to sú slepí, veď je to to isté

Super náhradník (2006)

Celkom vtipne spracovaný Večer Trojkrálový. Mne sa Amanda ako herečka vždy páčila.

Perfektní loupež (1993)

Ďalší z filmov, ktoré ma ako malé dieťa privádzali do vytrženia. S odstupom času nadšenie síce trošku opadlo, ale nostalgia je silná vec a tak dávam 3 a 1/2 *

Tenši kinrjóku (2000)

Výborný film na motív mangy od Kaori Yuki. Tak všetky diela od tejto mangaky sú výborné :)

Duch doby: Dodatek (2008) odpad!

Začiatok sa sľubne vyvíjal v duchu prvého filmu. Ale kvality "jednotky" nedosahuje. Celé mi to pripadalo ako propaganda nejakej sekty, hlavne ten koniec.

Con Air (1997)

Najobľúbenejší film v mojich 10 rokoch. A aj teraz si ho rada pozriem.