Eurotrip (2004)

Priemerná teen komédia. Musím sa priznať, že párkrát som sa zasmiala, ale asi najviac, keď prišli na Slovensko:) Najlepší bol čašník, čo si chcel za prepitné otvoriť vlastný hotel.

Zpověď královny střední školy (2004)

Ako to len povedať slušne :) V strede filmu som zaspala, čo ma samozrejme mrzelo. Tak som si ten film pozrela ešte raz....chyba, veľká chyba. Doteraz neviem o čom ten film vlastne bol.

Vím, kdo mě zabil (2007)

Thriller / Dráma / Krimi. Aspoň tak sa o tom píše. Mne to pripadalo ako komédia. Navyše zlá.

Batman a Robin (1997)

George Clooney ako Batman bol veľký krok vedľa, ale veľký. Ak bol tento film myslený, ako zakončenie ako-tak úspešnej série, tak to autorom nevyšlo. Jediné, čo bolo na tomto filme dobré - Uma Thurman.

Vikingové (1999)

Antonio je tak dobrý, dokáže sa naučiť severský jazyk, len tak z počúvania :) Mala som možnosť čítať aj knižnú predlhou a jedným z plusov filmu je, že sa jej dosť drží. Inak je to taký priémer. Ani zlý ani extra dobrý.

Zločiny ze sousedství (2005) (seriál)

V dnešnej dobe kriminálnych seriálov, patrí tento medzi nie práve tie najlepšie. Avšak Jennifer Finnigan je naozaj výborná herečka. Ako prokurátorka je uveriteľná. Jediný, kto mi tam moc nesedí je D. J. Elliott. Slabý priemer.

Hvězdná brána (1994)

Pri tomto filme ma vždy chytia nostalgické spomienky, pretože to bol môj prvý film videný v kine. A ani po rokoch nestratil svoje čaro :)