Sváteční rande (2020)

Průměrná romantická komedie, kterou zachraňuje několik zdařilých scének. Ústřední dvojice naštěstí dobře snesitelná. 55%

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Krásná animovaná pohádka z neotřelého prostředí. Moc se mi do toho nechtělo, ale byly to zbytečné obavy, jedná se totiž o jednu z těch lepších disneyovek. 85%

Banda - Série 2 (2020) (série)

Konec první řady nastínil potenciál a jsem rád, že to nebyl jen výstřel do tmy, tohle mě totiž fakt bavilo. Totální zvrácenosti, násilí, hlášky, hnus, zvraty. Karl Urban naprosto démonickej. Antony Starr a jeho Homelander zase neskutečně slizkej a luxusně zvrácenej. Má spadená brada a vyvalené bulvy zde byly na denním pořádku. Závěrečná scéna mluví za vše. :) 90%

Banda - Série 1 (2019) (série)

Námět je skvělý o tom žádná, provedení taky není vůbec špatné, ale chybí mi tam víc překvapení a zvratů. Konec první série ukázal, že to jde, takže věřím, že v další sérii se vše rozjede naplno. Jinak Karl Urban předvedl charisma a výkon, jaký jsem u něj ještě neviděl. A Antony Starr se po Banshee přeměnil ve slizouna jakého jsem pro změnu dlouho neviděl. U obou velký palec nahoru. :) 80%

Gangy z Birminghamu - Série 4 (2017) (série)

Tohle byla zas*aně velká nálož! Luxusní téma s italskou vendetou v hlavní roli. Tom Hardy je zpět a je ještě nevyzpytatelnější než dřív. Konečně jde zase do tuhého. Lahoda s jedním velkým mínusem, bojím se totiž, že tuhle řadu už se nepodaří překonat. ;) 95%

Gangy z Birminghamu - Série 3 (2016) (série)

Opět paráda. Vše si zde krásně sedá. Skvělý příběh, ruská šlechta, famózní sountrack. 90%

Gangy z Birminghamu - Série 2 (2014) (série)

Možná o kapku slabší příběh než v první řadě, ale jinak je vše o level výše. Tom Hardy si tuhle řadu bere pro sebe, jeho byť vedlejší postava to tu totalně rozsekala. Krása. 90%

Gangy z Birminghamu - Série 1 (2013) (série)

Kvalitní gangsterka, ale ještě to tu není úplně ono. Další řady teprve ukážou, jaký klenot se v tomhle seriálu skrývá. Tohle je jen chladný úvod... Necelých 85%

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Parádní stylová gangsterka - špína, násilí, sex, zvraty - prostě bomba. Navíc fenomenální Tom Hardy ve vedlejší roli zde jede svou vlastní ligu. Každá minisérie má své vlastní téma, ale dohromady vytváří souvislý příběh. Nepřestávalo mě překvapovat a těšit, že s přibývajícími řadami neklasá kvalita, spíš naopak, čtvrtá série je top. Krásných a zasloužených 90%

Lucy (2014)

Tak tohle je velkej úlet a pořádná slátanina v jednom. Největším kladem tohohle filmu je krátká stopáž, nad propastí to pak drží Scarlett a Morgan Freeman, bez nich by to byl ještě větší průser. 45%