• Krátkometrážní

John Wick 2 (2017)

Esteticky vypiplaná práce. John Wick klasicky neplýtvá slovy, nicméně pro tentokrát mi ta odtažitost tolik nepadla do oka. Rozhodně bylo v tomhle dílu víc věcí načato než zodpovězeno. Pro třetí díl to má našlápnuto správnou nohou. (68%)

Lásky mezi kapkami deště (1979)

"Představ si, všichni říkaj, že bude válka." - "Ty bys mě rozbrečel. Tak ať je! Dneska chci pít a tančit." (+85%)

Hotel Rwanda (2004)

"Jak by mohli nezasáhnou, když uvidí taková zvěrstva? - Já myslím, že když to lidi uvidí, řeknou: Proboha to je hrozné! a budou pokračovat v jídle." (90%)

Na sever Severozápadní linkou (1959)

"Ale jedno víme jistě: vy nejste falešný. Jste ryzí idiot." aneb ráda bych se s těmi vrahy seznámila. Takže za mě díky, díky, že jste nás seznámili. (-85%)

Rychle a zběsile 8 (2017)

Konečně někdo udělal ve vtipnosti marvelu aspoň trochu konkurenci. Jinak šíleností si užijete do sytosti. Bavil jsem se opravdu královsky, ale na druhou stranu se rozhodně nedivím někomu, kdo rychle a zběsile kliká na tlačítko odpad! Jsem velmi zvědavý, čím tohle chcete překonat. (80%)

Zloba - Královna černé magie (2014)

Zloba přichází leda tak na mě. Růžence by neuškodil delší spánek a celkově by jí slušel i hezčí závěr. Nicméně vítám jiný pohled a snahu Angeliny. Za tři můžete být rádi. (52%)