• Krátkometrážní

Trainspotting (1996)

Asi jsem viděl naprosto jiný film. Další kult ve kterém žádný kult nevidim. Jediné plus filmu je Ewan McGregor a řekněme, že když má film jen jedno plus, tak tu něco nehraje...45%

Znamení (2002)

Děsivé momenty a hudba tvoří něco tak hrozivého, že Vás to pomalu rozežírá zevnitř. Straší to pořád, ale jinak nám to skutečně mnoho nenabízí, zase to "nic" v brilantním obalu. (75%)

V Bruggách (2008)

Vcelku zbytečnost a občas prší až moc zbytečných sprostých slov, ale Farellovi grimasy a vtipy to vynahradí. No prostě černej humor jak má být. (75%)

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Jako celek to klapalo, jelo to po svých magických kolejích, které zaujmou. Nebýt tam tolika naivity a potřeby zalíbit se, neměl bych problém ani s plným hodnocením. (80%)

Amélie z Montmartru (2001)

Život je skrytý v maličkostech a Amélie dokazuje, že si s maličkostmi umí pěkně pohrát. Já už můžu jen zatleskat, krása:) 90%

Bourneův odkaz (2012)

Toto s Bournem nemá nic společného. (-50%)

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Rozhodně nejlepší válečný seriál všech dob s pečlivě poskládanými díly tak, aby se člověk začlenil do roty E 506 - Easy Company. Postavy se mi vryjou do pameti ještě na dlouhou dobu, perfektní výběr! Každý díl nebyl úžasný, ale člověk určitě najde aspoň dva, které prožil po boku svých bratrů naplno. Určitě si najdu čas a pustím si to znovu. +85% [Nejoblíbenější díly: 06. Bastogne, 07. Bod zlomu, 10. Body] // [Nejoblíbenější postavy: Major Winters, Medik Eugene]

Atlas mraků (2012)

Wachowski rozhodně nápady nepostrádají, ale možná, že jich na tu hereckou symfonii vyplýtvají zbytečně příliš. Nicméně člověk si tu podívanou s uklidňující hudbou užije, pobaví se, posmutní i hodně popřemýšlí. (-85%)