Zodiac (2007)

Pre mňa naozaj neskutočná a zbytočne dlhá nuda. Určite film ako celok, nebol zlý, ale zjavne to nebolo nič pre mňa.

Expresní zásilka (2012)

Fajn. Máme tu poslíčka, ktorý sa 90 minút preháňa ulicami mesta. A čo ďalej pán režisér? Nuda.... tlak mi dvihli všetky tie akrobatické kúsky Wileeho, ktoré predvádzal na konci. Čo na tom, že mal zlomených niekoľko rebier? Ten si jazdil, akoby sa nechumelilo.

Nebojte se tmy (2010)

Ak toto bol horor tak ja som Peter Pan. Film nemal zlú atmosféru, ale vcelku som mal pocit, že sám nevie, k akému žánru sa chce uberať. Miestami pôsobil detskejšie, miestami zas boli scény, ktoré by som svojmu dieťaťu pustil jedine za trest, aby malo potom 2 týždne nočné mory. Veľkou chybou bolo to, že škriatkovia neostali dlho ako anonymné zlo, a tak film stratil relatívne rýchlo jednu z dôležitých vlastností - strach z neznámeho. Bailee Madison aspoň pre mňa bola v tomto filme obsadená dobre. Dokonca aj Katie Holmes, ktorú veľa ľudí označuje za neherečku, no netuším prečo. Veľké sklamanie prišlo v úlohe, ktorú stvárnil Guy Pearce. Absolútne mi tam nesedel, nemal v podstate čo hrať, a nejako som mu to neuveril. V skratke...nevyužitý hororový potenciál.

Melancholie (2011)

Asi som tento film vôbec nepochopil, ale pýtam sa...o čom to bolo? Na tomto sa môžu ukájať fakt len intelektuáli, a a potom ďalšia skupina, ktorá sa tvári, že tomu rozumie, aby nevyzerala blbo. Jediné, čo ma na tomto filme zaujalo, bol ten katastrofický námet. Len kvôli tomu som to pozeral. Prvá polovica, ehm ... WTF? Tú som zvládol len vďaka prítomnosti Kiefera Sutherlanda. Za neho dávam prvej polovici *. Tá druhá polovica bola zas o niečo lepšia. Hlavne posledných atmosférických 15 minút a posledný záber na rútiacu sa planétu na zem mi vyrazil dych. To "umelecké", čo tento film ponúka, mi zjavne uniklo. Za koniec filmu dávam ****, takže výsledné hodnotenie: **

Bez dechu (2011)

Scenár a príbeh relatívne fajn. Kamera a strih tiež ušiel. Ale čo tam preboha robil Lautner? Toto je drahý dôkaz toho, že tento "herec" vôbec nevie hrať a jeho herecký "výkon" si tu vychutnajú tak maximálne puberťačky, ktoré ulietavajú na jeho podobe vlkodlaka. Chcel som dať *** za Sigourney Weaver, ale kvôli tomu, čo tam predviedol Lautner sa nezmôžem na viac ako **.

Zkus mě rozesmát (2011)

No...neviem....Jennifer Aniston bola úchvatná, stále jej to ide. Ale ten príbeh mne osobne nejako moc nesadol, ani ústredná dvojica to nepotiahla natoľko, aby im to divák uveril. A to, že sa hlavný protagonista dokáže v nejakom filme zaľúbiť do ženy po pár vetách a srdcervúco tvrdí, že je to láska jeho života, ma vie dokonca až vytočiť. V akom svete to žijeme? Moc naivné a presladené. Slabších 40%

Bez servítky (2009) (pořad)

Dá sa na to pozerať...len keby to človek popri tom stále neutekal k chladničke :D

Poznáš muže svých snů (2010)

Popravde som na to šiel do kina 15 minút predtým, ako to malo začať s tým, že som vôbec netušil, čo to bude za film. Aj keď mi odsypal dosť rýchlo, výsledok nemastný neslaný ... Herci sympatickí ale občas mi to celé pripadalo nedotiahnuté. Woody, toto asi nebolo pre mňa.

Hodný, zlý a divný (2008)

Film som ani nedopozeral. Umelo vybudované charaktery, nudný, neprepracovaný príbeh a poväčšine ničím nezaujímavá akcia. Ten príbeh by sa dal odpustiť, ak by aspoň tá akčná stránka stála za to. U mňa maximálne 45%