Šílený policajt (2000)

Kiefer Sutherland je síce môj obľúbený herec, ale v tomto prípade si vybral veľmi zlý scenár. Celý film mal až príliš veľa nudných a hluchých miest. Námet je fajn, ale spracovanie dosť slabé. No napriek tomu dávam 2 hviezdičky ja Kiefera, ktorý ten film ťahal.

Smrt a život Charlieho St. Clouda (2010)

Nič nové a ani moc zaujímavé. Zac Efron mi do tej úlohy nesedel. Bolo to pomalé, aj keď miestami to malo svoju atmosféru, ale bolo to klišé na klišé.

Rychlejší (2010)

Čakal som viac akčný film, ktorý sa mi ponúkal z traileru aj z námetu. The Rock si zaslúžil poriadnu akčnú filmovú úlohu, ale toto nebola ona. Miestami až moc rozťahané a zbytočné.

Kronika mutantů (2008)

Typický béčkový film...stokrát videné téma, ale Ron Perlman vie hrať. Tento film mi síce utiekol rýchlo, ale niečo mi bráni dať viac, ako **. Bohužiaľ.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Po technickej stránke veľmi pekne spracované, ale film nevie, čím chce vlastne byť. V jednej chvíli mi to príde ako animák pre deti, v ďalšej zas mi to príde až príliš vážne a dramatické, aby to bolo pre deti. V konečnom dôsledku sa nepodarilo ani jedno, ani druhé a film ako celok na mňa pôsobí rozpačito. A tých spomaľovačiek sa mi zdalo až prehnane veľa, až mi to občas šlo na nervy a rušilo to. Takže konečné hodnotenie: 50%

Twilight sága: Zatmění (2010)

Pozerateľnejšie, ako dvojka. To rozhodne. Dvojku po tomto filme považujem za úplne zbytočnú. No tu som dostal aj troška atmosféry, akcie, a dokonca sa tu vyskytla aj aká taká dejová línia. Efekty taktiež postačujúce, ale to stále nič nemení na fakte, že je to pre mňa len americká telenovela. David Slade u mňa s filmom "30 dní dlhá noc" zabodoval na 100%. Myslím, že toto bola pre neho výzva, ako sa popasuje s menej upírskymi upírmi :) Ale knižná predloha ponúkla to, čo ponúkla. Nič viac sa s tým robiť nedalo. Ale Slade podľa môjho názoru robil, čo mohol.

Stmívání (2008)

Jednotka mi prišla celkom fajn a aj tie romantické slaďučké debaty sa ešte dali zniesť. Dve hviezdičky za baseballový zápas. Vizuál pekný, ale to je tak všetko. Takto si upírov nepredstavujem.

Díler (2010)

Tie dve hviezdičky len za super hlas Kiefera Sutherlanda. Inak Joel, som sklamaný.

Pan tělocvikář (2007)

Začiatok filmu bol sľubný, ale postupne to strácalo na tempe a začalo ma to nudiť. Billy Bob Thornton je fajn herec, ale bohužiaľ, scenár bol, aký bol. 40%

13 (2010)

Nápad dobrý, výber hercov dobrý, ale nemalo to dotiahnutý scenár, nemalo to spád, miestami moc nudné a rozťahané. A Jason Statham sa do jeho role vôbec nehodil. Tento žáner nie je pre neho. Dal by som aj 3 * ale bohužiaľ, niečo mi v tom bráni.