Toy Story: Příběh hraček (1995)

Tomu sa vraví revolúcia v animovaných filmoch. Príbeh super, postavy super, nápad super. Pixar s týmto naozaj poriadne zahviezdil ;) a hviezdi doteraz.

Velkej biják (2007) odpad!

Stačilo mi prvých 10 minút, a prišlo mi zle od žalúdka.....

Rychlí a zběsilí (2009)

Wooooow......a je tu návrat pôvodného FaF. Príbeh zaujímavý, postavy.....no veď ich všetci poznáme a tie naháňačky cez tunely mali naozaj svoje čaro. Nechápem ako po spackanej trojke to dokázal Justin Lin takto vytiahnuť. 75%

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Séria tu stráca svoju originalitu. Už mi to prišlo troška gýčovité a aj krčovité. A drifting práve veľmi neobľubujem takže ma to nenadchlo. Normálne by som dal len ** ale za tie záverečné preteky, kde sa blysol a predviedol moj milovaný Ford Mustang musím pridať ešte jednu :)

Rychle a zběsile 2 (2003)

Nechápem tie negatívne hodnotenia. Mne sa to páčilo. Aj keď o niečo slabšie od jednotky čo sa týka závodov, ale tie americké muscle autá, to bolo fakt super. Chýba tu Vin Diesel. Ale zato Eva Mendes je "hot" :)

Rychle a zběsile (2001)

Som milovník áut, závodných hier a preto nemôžem ísť pri tomto filmovom kúsku pod 80% ani náhodou. Vin Diesel je tu naozaj super, akurát namiesto Paula Walkera by som dal niekoho iného. Nesedel mi. Príbeh nie je síce prepracovaný ale zato drží diváka v napätí. Okrem Paula Walkera nemám výhrady.

Kick-Ass (2010)

Zase jedno z podarených komixových spracovaní. Brutálna akcia zmiešaná s komediálnymi prvkami. Nicolas Cage v menej výraznej roli, Aaron Johnson to uhral na výbornú a Chloe Mortez som to žral z ruky. Ako dokáže 11-ročné dievčatko vyvraždiť New Yorskú mafiu :D Záver to vygradoval na plné obrátky a Mark Strong v úlohe záporáka bol úžasný. Najlepšia scéna pre mňa: "mikrovlnka" a drtič automobilov :P

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Tak toto sa naozaj podarilo. Edgar Wright je macher. Pripomínalo mi to miešanec Bad Boys a Purpurových riek a Úsvitu mŕtvych, ale na britský spôsob. A Simon Pegg je tu super :) Kráľovsky som sa bavil. 90%