Srbský film (2010) odpad!

Vysvetlite mi niekto, k čomu majú slúžiť takéto filmy? Odporné, hnusné, pre človeka v ničom neprínosné. Nechutne podaná zvrátenosť najhrubšieho zrna. Neodsudzujte ma za to hodnotenie. Ale toto dokáže natočiť len človek, ktorý nie je pri zmysloch.

A-Team: Poslední mise (2010)

Takú akčnú jazdu som nečakal. Seriál som nevidel ale film ma príjemne prekvapil a akčné sekvencie nemali chybu. 90%

Oblast 51: Pravda nebo fikce? (2003)

Nedozvedel som sa nič, čo by som už predtým nevedel. Nudné a v podstate to o Oblasti 51 nič nepovedalo. Zbytočný dokument.

Vetřelec (1979)

Možno tomu neuveríte, ale tento film som videl prvýkrát v živote. A to už má na konte pekných 32 rokov. Hanbím sa za seba, že som si tento filmový skvost plný dusnej a strašidelnej atmosféry nechával prejsť pomedzi prsty. Sigourney je tu ešte riadna kočka ;)

Mach 2 (2002)

Neviem na čo sa tu všetci sťažujete. Ano, uzávam, žiaden zázrak to nie je, je vidieť, že nemal ani veľký rozpočet, ale každopádne ako oddychovna na jeden večer to nepadlo zle. Odpad si to rozhodne nezaslúži. A keď vidím, koľko odpadu tu dostal, tak dávam 3, aj keď som chcel dať len 2 hviezdy. Poznám oveľa horšie a totálne trápne filmy.

Benga v záloze (2010)

Úplne krok vedľa...neviem prečo, ale ani raz som sa nezasmial...

Černý blesk (2009)

Naozaj na ten smiešny rozpočet z toho bolo vyžmýkané maximum, ja som sa bavil a je príjemné vedieť, že aj Rusi vedia točiť dobré oddychové filmy ;)

Ten Největší (2007)

Nemôžem si pomôcť, ale bavil som sa :) Inak Roba Schneidera moc nemusím, ale toto bolo príjemné. Nechápem prečo, ale vôbec nič mi tam neprišlo trápne :) 75%