Cable Guy (1996)

[1] Mizerný a kriplovský výkon Carreyho zastíní jednoduše špatně napsaný scénář a všechno. Je to nějaký kultovní film toto?

Karcoolka (2005) odpad!

[0] Měl jsem to neštěstí a byl donucen sedět deset minut u této katastroficky animované pohádkové blbštajnoviny z demence. Jít na toto do kina, musel bych se asi pověsit. Takový sračky nechť jsou zakázané (vůbec se divím, jak toto mohlo běžet v kině). Ale dost kritiky! Na závěr: je to pěkná pí**vina.

Skandální odhalení (1994) odpad!

[0] Naprostá sračka a snůška debilních hoven. A je mi to moc líto na to, že Michaela Douglasa mám ve filmu moc rád a taková Demi Moorová taky není k zahození. Velký Áchjo :(

Kmotr (1972)

[4½] Velmi vydaření kousek, dostal jsem mnoho doporučení, dlouho s filmem otálel a neměl se k němu, vidím ale, že chyba byla, že jsem jej nezhlédl dříve. Marlon Brando v něm stvárnil charakteristikého gangstera a pro roli se samozřejmě hodil. Vcelku mladý Al Pacino zde zapadá možná o to víc v době, kdy po svém otci převezme rodinný 'podnik'. Nakonec opravdu výhodně strávené nedělní odpoledne. Tuším, že příští neděle bude ve znamení filmu The Godfather: Part II a již nyní jsem moc zvědavý na příběh a herecký výkon Al Pacina!

Suprhrdina (2008)

[2] Pytel plný mizerného a laciného humoru dobrý snad jen k udržení poměrně pozitivní nálady.

Mickey's Circus (1936)

[4¾] Trošku morbidní, avšak správný. Jeden by neřekl, jak jsou malí mickey mousovci prohnaní.

Tristan a Isolda (2006)

[3] Takový průměrný love-story snímek z dob minulých. Pevně věřím, že psaná forma tohoto eposu přinese přinejmenším stejný, ne-li větší prožitek z jinak vydařeného díla. Pěkně natočené souboje, hezké kostými i kulisy, obstojně zahrané role, avšak už méně dobré herecké obsazení.

Beowulf (2007)

[4] Tento fantasy/drama snímek mne, navzdory očekávání, mile překvapil ve všech svých sférách, zejména pak svým námětem a relativně zajímavým zpracováním. Příběh o mýtickém králi Beowulfovi je příjemný a častokrát nenudí. Kromě malých výtek (konkrétně např. obsazení Angeliny Jolie do role Grendelovi matky) se mi film líbil.