Mickey's Circus

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 1936, 8 min

Myšák Mickey vlastní cirkus, ve kterém pracuje i kačer Donald jako žonglér a krmič lachtanů. Samotní lachtani ovšem představení překazí, protože nehodlají Donalda poslouchat. (zdeny99)

curunir

Ďaľší z klasických filmov od Walta Disneyho. Vďaka skvelej a dnes už klasickej animácii, príbeh nestráca nič zo svojho čara ani po vyše sedemdesiatich rokoch a dokonale pobaví. ()

LuiCJ

Mickey je tentokrát ako cirkusant, a Donald sa mu v tom cirkuse stará o tulene. Samozrejme je to predstavenie pre otravné sirôtky, ktoré všade kde sú, robia problémy. Už to napovedá, že celý príbeh sa bude točiť okolo Donalda a týchto malých sirôt. Opäť tu máme množstvo gagov, zábavných scénok, nad ktorými som sa nesmial - iba pousmial a zamyslel som sa nad tým, čo vlastne urobil Walt Disney pre deti. ()

majo25

88. diel zo série Mickey Mouse - Mickey je tu viacmenej iba do počtu, všetko sa odvíja iba od Donalda a je práce s neposlušnými tuleňmi. Veľakrát je to až príliš praštené - zbytočne násilny diel. 55% ()

tom88

Pekná Disneyho rozprávka s Donaldom. Na tú dobu úžasná animácia a dobrá zábava. Pre malé deti ako stvorené. ()