Uneseni (2006)

Scénář : Jamie Nash. Kamera : Steve Yedlin. Hudba : Tony Cora a Exiquio Talavera. Film podle mého gusta.

Síly temna (2006)

Snažil jsem se sebrat sílu z Pekla, ale tohle jsem nedokázal pobrat.

Kanibalové 2 (1978)

Hudba : Guido De Angelis a Maurizio De Angelis. Příběh je poměrně jednoduchý. Hlad jako nejstarší Bůh.

Mrtvý (2007)

Scénář : Brian Cox. Kamera : Steve Yedlin. Jednoduché, ale pěkné. 50 %

Den mrtvých (1985)

Scénář : George A. Romero. Kamera : Michael Gornick. Hudba : John Harrison. Čekal jsem, že to bude horší, ale nakonec velké překvapení.

Jméno růže (1986)

Tajuplný gotický thriller ze středověku odehrávající se ve 14. století v italském klášteře. Scénář : Andrew Birkin. Kamera : Tonino Delli Colli. Hudba : James Horner. Hrají : Sean Connery alias William of Baskerville a Christian Slater alias Adso of Melk. Asi nejznámější chyba ve film, je - mrknutí mrtvého mnicha v pitevně. CITÁT - Ty jsi mnich, v tom bych viděl docela problém........

Gacy (2003)

40%

Ted Bundy (2002)

Film natočený podle skutečného příběhu sériového vraha Teda Bundyho (Michael Reilly Burke ). Tohle je z celé série ta nejzajímavější jízda. Scénář : Matthew Bright a Stephen Johnston.

Dahmer (2002)

Natočeno podle skutečného kriminálního případu sériového vraha Jeffrey Dahmera přezdívaného Děs přírody. . Scénář : David Jacobson. Kamera : Chris Manley. Hudba : Willow Williamson, Mariana Bernoski a Christina Agamanolis. Hrají - Jeremy Renner jako Jeffrey Dahmer a Bruce Davison jako Lionel Dahmer.