Odplata (1999)

Scénář : Brian Helgeland. Kamera : Ericson Core. Hudba : Chris Boardman. Hrají: Mel Gibson jako Porter. CHYBA VE FILMU - Když si jde Porter pro ty peníze, srazí ho auto. Při srážce se rozbije přední sklo. V dalším záběru je však přední sklo auta neporušené. Jinak slušná noir jízda.

Odplata (2006)

Scénář : Kiyoshi Kurosawa - čekal jsem víc...o hodně víc. Kamera : Akiko Ashizawa. Hudba : Kuniaki Haishima.

Převtělení (2005)

Děj příběhu nás zavádí na natáčení nového hororového filmu Memory, který je založen na skutečné události, kdy v druhé polovině dvacátého století došlo ke krvavému masakru v hotelu Ono Kanko, po němž zůstalo jedenáct zmučených a mrtvých lidí..... .... Smrt je pouze začátek. Scénář : Takashi Shimizu a Masaki Adachi. Hudba : Kenji Kawai.

Stopař (2007)

Stopař je remakem slavného kultovního hororu z roku 1986. 50 %

Zabiják bez tváře (2006) odpad!

Šílenej a hlavně totálně nezvládnutej mix všeho možnýho. Jen film s toho není.

28 týdnů poté (2007)

Scénář : Juan Carlos Fresnadillo, Rowan Joffe, Jesús Olmo a Enrique López Lavigne. Hudba : John Murphy - instrumentální.Počet skladeb: 20 za 50:30 - John Murphy měl jen dva týdny na zkomponování hudby. CITÁT - Dejte mi nějaký cíl!!!...............

Závan smrti (2007)

.....Mrazivý horor o zlověstné silnici a jejím hrůzostrašném dědictví, které souvisí s děsivými událostmi, ke kterým tu došlo v 50. letech minulého století..... Scénář : Steven Katz a Joe Gangemi.

Prokletí domu slunečnic (2007)

Děti mají evidentní schopnosti vnímat paranormální jevy. Vidí to, co dospělí nevidí. Věří v to, co dospělí popírají. A snaží se nás varovat… Scénář : Stuart Beattie, Todd Farmer a Mark Wheaton. Kamera : David Geddes. Hudba : Joseph LoDuca