• Fantasy

Hvězdná brána (1994)

Velmi dobrý film, ne vše od Emmericha je kvalitní

Rychle a zběsile 6 (2013)

Nooo, nechápu tady tak malé % hodnocení, řekl bych, že tohle má tak na 78, i víc. Já sám dávám opět plno, ne kvůli předpojatosti, ale kvůli příběhu, hercům a hlavně, že jsem se u tohohle hodně dobře bavil. Prostě paráda od začátku do konce a Owen Shaw je svině prvního kalibru. A potěšil mě hlavně Han ( Sung Kang ), ten taky neměl chybu.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tak tento díl začíná být konečně směsicí násilí, aut, zločinu a hlavně se zde sešli všichni ti báječní herci a SUPERMAN The Rock. Tohle je tak našlapané, že budete chtít stále víc a víc. Tohle by si zasloužilo mnohem víc hvězdiček, než je zdrávo :)

Rychlí a zběsilí (2009)

Myslel jsem, že po třetím díle to bude nuda,ale kdepak. Příběh celkem šlape,vrací se staré známe postavy z minulých dílů, celkem pohoda. Hodnocení bych neměnil

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

A mááme tu Tokio. Město barev, nočního ruchu a spousty dalších aut. Záporák je tentokrát namachrovaný zmetek, co se chlubí postem, který není ani jeho, ale jeho strýčka. Ale i tak. Hlavní hrdina je klasický puberťák, to by šlo celkem. Tak jako tak, film se mi líbil, rozhodně trvám na svém hodnocení

Rychle a zběsile 2 (2003)

Tak možná je tento díl kapku slabší, ale... Cole Hauser hraje stejně jako ve spoustě jiných filmech parádního hajzla :D Do toho ústřední dvojice jako vždy super ( Roman Pierce, z tebe se budu smát ještě dlouho kámo :D ). Každopádně, tenhle film se opravdu nejvíc hodí naléto, kdy je pohodička a kdy člověk okoukává nadupaný káry, jimiž se tenhle film jen hemží :) Opět za pětihvězdičku

Rychle a zběsile (2001)

Je to počátek velmi kvalitní automobilové série. Herci jsou fakt dobři, mám slabost pro Vina Diesela, Michelle Rodriguez a Paul Walker se stal dalším oblíbencem :) Rozhodně to za pět hvězd stačí :)

Star Trek II: Khanův hněv (1982)

Khan ( Montalban ) je úžasný, démonický a inteligentní filmový záporák. Dozvíme se něco nového alespoň o Kirkově soukromí a... já nevím, prostě, opět kvalitní zábava :)

Star Trek: Film (1979)

První kvalitní film o Star Treku, pokaždé jak ho vidím, jen žasnu nad těmi trikovými výkony. Na tu dobu si myslím, že skvěle natočené, herci mě nezklamali a tato série má pro mě požitek na ni koukat. Za 5 hvězd :)

Kameňák 4 (2013) odpad!

Proboha, tohle těm původním třem dílům nesahá ani po paty, vyhněte se tomuto shitu!!!