Nevěsta na útěku (1999)

je to tiež v celku vydarený film ale viac sa mi páči klasika Pretty Woman. ale v tomto filme im to sekne.

Baba na zabití (2003)

Celkom príjemná komédia. Asi jeden z tých lepších kúskov Bena Stillera.

Resident Evil (2002)

Táto snímka je vcelku pozerateľná vyvražďovačka bezduchých zombíkov. Ale nepatrí medzi zapamätateľné filmy lebo scenár bol celkom jednoduchý ale efekty boli celkom dobré. Hlavne tie psy boli dobre spravené. Určite som videla aj lepšie kúsky no určite sa dá na to pozerať. Tí ktorí chcete večer po práci vypnúť mozog a nad níčím sa nezamýšľať tak je to určite to pravé.

Batman začíná (2005)

Nemám veľmi v láske sériu o Batmanovi asi preto že ten od Joela Schumachera bola totálna hrôza. Takže keď som sa dozvedela že svetlo sveta uzrie ďalší netopierí muž tak som z toho veľmi nadšená nebola. Ale ako sa hovorí opak je pravdou. Konečne sa ho ujal výborný režisér ktorý urobil z pomaly reklamného schumacherovského ušatého panáka temného rytiera ktorý drží ochrannú ruku nad Gotham City. Ako tento diel resp. začiatok batmanovskej série ma úplne dostal. Ale aj Christian Bale je vynikajúci herec ktorý hravo zvláda hrať aj depresívne roly ako bol jeho Bruce Wayne.

Air Force One (1997)

Harrison sa nám zase ukázal ako záchranca amerického ľudu pred ruským zloduchom ktorého veľmi dobre zahral výborný Gary Oldman. Tiež vcelku dobrý film ktorý sa dá brať ako oddychovka.

Aféra Thomase Crowna (1999)

Je to vcelku príjemný filmík so šarmantným hercom a sympatickou herečkou. Určite ho odporúčam ako oddychovku po náročnom dni.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Dala som tomu tri hviezdičky a to len vďaka tým efektom. Asi keď to videl Cameron tak si asi myslel že sa mu to sníva že také majstrovské dielo môže niekto pokaziť. Je to škoda lebo podľa mňa z tohto filmu cítíť že je to robené len na vytrieskanie peňazí od fanúšikov ktorí od toho filmu čakali niečo viac. Aspoň ja som to očakávala. Modlím sa ak náhodou budú natáčať štvorku tak sa jej ujme sám Cameron. Ak nie radšej nech to nenatáčajú.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Dvojka veľmi súperí s jednotkou ale aj tak ju neprekonala. Jednotka bola výnimočná tým že bola prvá a dvojka ju síce predbehla na báze efektov ktoré su miestami až dych vyrážajúce. Obyčajná verzia tohto filmu je výborná ale režisérska jednoducho nemám slov. Majster Cameron nám zase ukázal kto je majstrom sci-fi žánru. Takže ten kto ten film nevidel (o čom silne pochybujem) tak si ho pozrite.

Terminátor (1984)

Na tú dobu kedy bol natočený mal až vynikajúce efekty. Velmi dobrá téma ktorá bola priekopnícka myslím boj ľudí so strojmi. Veľmi dobre obsadenie a hlavne to chytil do rúk asi najlepší režisér súčastnosti. Scenár nemá chybu podľa mňa je to asi Cameronovo najlepšie dielo.