Jak ukrást nevěstu (2008)

"Bola nadsena, akoby sral jednorozcov." Jediny moment, ktory rozhodol o tej druhej *.

Jmenuji se Khan (2010)

Razia Khan: Remember one thing, son. There are only two kinds of people in this world. Good people who do good deeds. And bad people who do bad. That's the only difference in human beings. There's no other difference. Understood? What did you understand? Tell me. Tell me Rizwan Khan: Good people. Bad people. No other difference. Znie to z v dnesnej dobe, ako klise, ci fraza? Vsak znie. A to je ten problem. Po skonceni filmu si clovek o to viac uvedomi, ako daleko sme dostali na ceste k medziludskej apatii.

Jupiter vychází (2015)

Krásne farebne a vizuálne premakaná plastová nuda. A tie dialógy.

Kandidát (2013)

4* som dal vzhladom na nase slovenske filmy. Paradny strih, kamera, dej nestoji, plynie a aj herci hraju (neratam ten team v agenture, to je parodia). A konecne dialogy, v ktorych sa picuje a kurvuje ako v beznom rozhovore nasho naroda.

Kouzelná romance (2007)

Spolocnost Disney si vyborne vystrelila sama zo seba. Parada.

Království ohně (2002)

Nemozem si pomoct, ja mam drakov rad :) Ano, vela veci tu nesedi, ale to mi bolo jedno. Ta atmosfera mi zato stala. A konecne mi Matthew McConaughey nevadil.

Kronika mutantů (2008)

Myslim si, ze film je podhodnoteny. Vizualne komiksovo noir zaujimave, herci neirituju ... proste... paci sa mi to. Take filmy mam rad, hoc su B kategorie.

Láska na vlásku (2014)

Technicky a vypravne paradne, no ten scenar to zabil. Chybal humor, nadhlad a to nieco, co z rozpravky nas tak pritahuje. A ta Celeste to malo byt co? Vyhrala daku sutaz vyrobku z Panelaku?

Lemra líná (2006)

Vdaka tymto preafektovanym postavam Matthewovi neverim ani Interstellar. Jessicu Parker nemam rad, ale tu sa mi pacila. A to asi staci na tie 2*.