Stmívání (2008)

Takovouhle, s prominutim, mrdku jsem teda vážně... no čekal, ale o to víc chci být objektivní. Hodnotím, jak hodnotím a nemám co bych víc k tomu řek. Jen že Kirsten Stewart bych zprznil zle. Já vím, jsem sprostej, ale vážně jsem z toho celkově otrávenej. 25%

Strach nad městem (1975)

Dost podobné jako Drsný Harry. Možná o trošičku slabší než film s Eastwoodem, ale nevídané kaskadérské kousky Mistra mě nedovolí hodnotit jinak. Záporák byl megaúchylák a jeho pohled mrazil (i když občas jsem se až musel smát). A Morriconeho bych musel chválit pokaždý.

Šedovlasý pán (2007)

Spíš jsem na to kouknul jako fanoušek Kopromasters, ale hodnotím spravedlivě. Film je asi trochu mimo od reality. Alberta mám najetého už dlouho, ale přes tu matku se fakt nepřenesu. Tu bych dal Fishovi na dlouhý večer, než bych ho popravit. Ale mělo prostě daleko to větší potenciál.

Tajemné okno (2004)

SPOILER! Teda jen trošku...Škatulka horor mi tady moc nesedí, ale to je fuk. Především jsem se ani chvíli nenudil a užil si to, i když jsem pointu vytušil dost brzy. O pointě bych se vůbec nezmiňoval, kdyby to tady již několik expertů nepropáilo. Nebylo by na škodu, kdyby někteří uživatelé alespoň dopředu napsali, že spoilerují.

Tajemství (2006)

My Češi taky máme jedno tajemství - Když se něco sere, tak se to sere všecko. Z toho vychází i tento dokument. Zákon přitažlivosti - pokud bude intenzivně myslet na nějáké věci, tak je přitáhnete. Něco na tom určitě bude, ale chyběl mi tam Horst Fuchs, ačkoli černoch s dredama solidně alternuje. A na konci něco jako: "Více se dočtete v knize Rhondy Byrne, volejte teleshoping. Zavoláte-li do 20-ti minut, dostanete Henklbach zdarma."

Tažní ptáci (1983) (TV film)

Stejně dobré a možná i o chlup lepší než první díl - tady zahrál nejen Menšík, ale hlavně Brodský. Bróďa byl skoro na ránu, jakl měl celou tu léčbu s prominutím u prdele a bylo mu fuk, kdo ty jeho průsery odnese. Nenávist Somra k němu jsem tedy docela chápal. Menšík je opravdu perfektní a nejlepší jsou jeho jedovaté hlášky. 83%

Ted Bundy (2002)

[--] Zajímavost Deborah Harry - zpěvačka Blondie tvrdí, že se málem stala obětí Teda Bundyho, ale stačila prý z auta včas utéct. Prý ho zpětně poznala až z televize.

Temný stín nad L.A. (2002)

Skvělá kriminálka o zkorumpovných fízlech z prostředí špinavého, negrama páchnoucího LA. Já už tady opravdu budu za nějákého fašouna, protože to vypadá, že mám na negry strašnou pifku, ale to zmrdstvo, co dělá bordel na konci filmu a co dobije každého bílého, bych normálně plynoval. Ale přesně tenhle typ filmů miluju. No a Kurt je výbornej a hrozně jsem mu fandil. 85%