Kempování (2018) (seriál)

S Kempováním mám menší problém. A tím je, že není úplně jasné, zda převyšuje linka komediální nebo dramatická. Velkým plusem jsou charaktery, které velmi dobře odrážejí dnešní dobu a to, co z lidí udělá moderní způsob života (viz. Garner, Lewis). Prostředí bylo pěkný, kempování mám rád. Dokonce i gradace příběhu fungovala, ale jako celek to není ono. Ač na jedno shlídnutí dobré. Ps. Juliette Lewis vypadá na svůj věk velmi scary (ani maskéři nepomohli). Vedle ní je o dva roky starší Jennifer Garner Miss worl.

Dokonalý smysl (2011)

Největší potíží filmu mi přišlo, že se nedokáže rozhodnout, jestli jde o art nebo futuristické drama. Námět mi přišel úžasný, ale vzhledem k tomu, že první hodinu pouze sledujeme budování vztahu s občasným výkyvem, který nemá pro závěrečnou půlhodinku moc smyslu, tak jsem se cítil oklamán. Chtěl bych vidět remake se stejnými herci (Ewan McGregor a prsa Evy Green), ale jiným režisérem a lepším scénářem.

Legendy zítřka - Série 3 (2017) (série)

Zari mi celkem sedla. Takže nový člen ok. Kdo mě, ale štve nejvíc v celé sérii, bohužel i té další, je Ava. Její twist je sice fajn, nic se z něj nevymáčkne. Dá se říci, že z první tří sérií nejhorší a čtvrtou hvězdu to dostala o fous za epochální finále Malluse s Cuddlym :D.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Taková pohodovka, u který musíte stále zavírat oči před nelogičnostmi, ale Pokémoni jsou tam pěkný.Kdyby Kazumaki vedle mě ronil slzy dojetí, dal bych 4*.

Ten, kdo tě miloval (2018)

Marie Poledňáková je jeden z mála lidí, kdo ještě stále píší filmové příběhy předtím, než začne vznikat scénář (dělá to např. Zdeněk Svěrák a tisíckrát lépe). Za to má u mě plusové body, ale celé převedení knihy bylo nudné jako předloha a to se pan Pachl hodně snažil o inovace.

Freddie Mercury: Příběh (2012)

Viděl jsem kratší verzi, ale řekl bych, že jsem se z toho dozvěděl mnohem víc, než z Bohemian Rhapsody.

Lov lososů v Jemenu (2011)

První polovina mě celkem nudila a měl jsem strach, že se do toho nedostanu. Jakmile jsme se, ale dostali do Jemenu, už to vzalo lepší směr. Celkem fungovala i romantická linie. Být lepší začátek, klidně bych tam ty 4* napral.

Legendy zítřka - Série 2 (2016) (série)

Druhá sezóna je od první hodně odlišná, neboť se nebere tak vážně. Proto se můžou postavy dostávat do různých situací, u kterých bychom si, asi, v jiném seriálu klepali na hlavu, ale tady to funguje. Jediné, co bych vyčetl je to, že jsou tu horší efekty, než v první sérii. Steel (kterýho mimochodem nemám rád, vypadá jak T - 1000, když je zrovna v kapalném stavu a Atom ve vesmíru mi připomíná spíš animovanou hvězdnou pěchotu. Na efektech se šetřilo (snad aby bylo dost peněz na hlavní seriály z Arrowerse), ale vůbec mi to nevadí, protože jsem se opravdu dobře bavil.

Distorted (2018)

Možná by Kanaďani měli přestat točit filmy a věnovat se víc třeba skokům na lyžích nebo pečení jablečných koláčků. Do filmu jsem šel kvůli Johnovi, který vyplňuje celou půlku plakátu, tak jsem doufal, že bude mít ve filmu nějakou roli, dohromady se tu, ale ohřeje zhruba 4 minuty (a minimálně 80 % cca. 3,5 minuty se tváří, že tam bejt nechce). Christina Ricci zde předvádí ten nejhorší ochotnickej výkon, kterýmu se vyrovná snad jen Tommy Wiseau (jenže Pokoj je zábavnej tím, jak je špatnej), a to jí mam jinak celkem rád. Je to natočený zhruba za 100 dolarů, jinak si to nedokážu všechno vysvětlit.Ale co je největší kopaneček do varlátek, to je samotnej příběh, kterej končí tím nejvíc dementním rozuzlením (neboť takto nalajnované jednání postav nejde předvídat dopředu). Fuj.

Časové pásmo bylo změněno