Policajt ze školky 2 (2016)

Rozhodně a v žádnym případě to nemá na jedničku, že které dost pokračování čerpalo motivy. Také jde o tu komedii, kde se zločinci chovají jak idioti, to záporák z jedičky nebyl, na něm bylo poznat, že je to psychopat. Na druhou stranu mě to neurazilo, víc se tu zaměřili na to, aby se mohli dívat i malé děti (což kontruje skutečnost, že se ve filmu mluví o sexu). Co přineslo pokračování? Rozdíl mezi dětma těhdy a dnes - viz. burákové máslo, porozumění, nechválit děti za vrozené vlastnosti atd. Dolph byl docela v poho, jen scénář a režie by zasloužili někoho, kdo to vystřelí vejš.

Užívej si, co to jde (2009)

Moc jsem si přál, aby to dotáhlo tu čtvrtou hvězdičku, ale bohužel. Já v hlavní role prostě postrádal Woodyho, tomu by to sedlo přesně na tělo.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Podobně jako u série Halloween se tvůrci pokusili u třetího dílu o úplně něco jiného. Čekal jsem, jak to bude po dvojce strašný, ale byl jsem celkem potěšen. Sice se všichni chovají jak dementi, ale moc mi to nevadilo.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Na to, že jednička byla celkem zábava, dvojka nabrala strmej sešup dolu, klasické pokračování ze začátku tisíciletí, kdy se točili naprosto sterilní filmy bez atmosféry.

Invaze (2007)

2/3 filmu jsem se opravdu hodně bavil, když pominu prolínání současné a následující scény, což mi moc nesedlo, fakt prima sci-fi. Bohužel ke konci to začalo být až moc šablonovité, ale na každý pád mě to přimělo podívat se na starší verzi.

Boj o Hedvábnou stezku (2015)

Byl jsem vskutku příjemně překvapen. Když tedy pominu posledních pár minut filmu, kde se to zvrhlo ke kýči, tak Jackie a John bezva, dala se jim role věřit.

Rychle a zběsile (2001)

Na to, že nesnášim Vin Diesela a Michelle Rodriguez jsem se celkem bavil.

Dračí doupě 2 (2005) odpad!

Doufal jsem, že si to udrží vysoce nastavenou laťku prvního dílu, ale bohužel. Tohle je sakra extrém. Blbě je tam uplně všechno, a to nepočítam, že jsem to právě dokoukal a nemam tušení o čem to vlastně bylo. Vůbec jsem nečekal, že by to mohlo být horší, než první díl.

Mutant 3 (2004)

Hodně slaboučký odvárek prvního dílu, navíc je znát, že rozpočet byl hodně na nule.