Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Ve skutečnosti jsem si díval pouze kvůli Hughovi, kterého mám rád a v recenzích jsem četl, že je z celého filmu nejlepší. To je pravda, ovšem je ho tam žalostně málo. Kdyby měl o deset let méně, představil bych si ho v jedné ze dvou hlavních rolí a myslím, že jeho herectví by film změnilo. Ovšem takto je to pouze retro, které se snaží chytit současný dech, ale nejde mu to.

Mocná Afrodíté (1995)

Prvky antického dramatu dodávali filmu šťávu, ale na rovné čtyři se to nevyhoupne. Celkem rád bych viděl českou divadelní verzi s Bárou Polákovou.

Annie Hallová (1977)

Woodyho raná tvorba je skutečně nezaměnitelná. Roztěkanost, absurdno, neurotický hlavní hrdina, originální znázornění myšlenek. K tomu Diane Keaton byla skutečně pěkná.

Mimoni (2015)

Mimoni jsou úžasní, leč pouze postavičky, nikoli film. Nejsem milovník současné animované vlny filmů, anžto mi příjde, že jsou naprosto sterilně shodné. Ano, zasměju se u nich, ač jsou vtipy téměř na stejné bázi, ale prakticky žádný není tak skvělý, abych si něco z něj zapamatoval. A stejné je to i u těchto tvorečků. Příjemný večer jsem s nimi zažil, ale tím to končí.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Já jsem byl velmi spokojen, Štěpán je stále ten Štěpánek, Kendy zřejmě trpí krizí středního věku, Rybová je sympaťanda. Až na ten masivní product placement je to zkrátka důstojné pokračování celé poetické série, můžou za to herci i neproměnlivý humor panů Pecháčka a Kleina.

Hráči se smrtí (1990)

Možná jsem si měl zjistit žánr, než jsem se na to podíval před spaním. Ale kromě amerického konce se mi to dost líbilo, leč jsem čekal něco jiného, protože si z dětství pamatuju, že jsem viděl prvních deset minut a myslel jsem si, že to je drama :D.

Resident Evil: Odveta (2012)

Zvláštní, jak tato série kolísá. Přišlo mi, že tento díl je vytvořen hlavně pro 3D a proto nemá moc zajímavých scén ani silný scénář. Snad bude konec série něco, z čeho si sednu na zadek.

Strážci - Watchmen (2009)

Inu, velmi příjemný film, leč jsem ho viděl na tři části, ale ani to mu neublížilo.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Na mě příliš překombinované, od Woodyho jsem viděl daleko lepší filmy.

Moonwalkers (2015)

Tomu filmu nepomohl ani zdrogovanej Ron Perlman, který se do role výborně hodil.