Síť (1995)

Těšil jsem se na nostalgický film z doby disket, kterou mám tak rád, ovšem i já, který nejsem schopný počítačový programátor pochopím, že tu není něco správně. Zřejmě to, jak moc vážně se film bere. Kdybych jej viděl ve své době, jistě bych byl nadšen jak je originální a to včetně toho, jak se začnou dít hrdince nevysvětlitelné věci. A nakonec mačkám "esc"...

Cellular (2004)

Ničím nezajímavá, devadesátiminutová reklama na Nokie.

Hra na schovávanou (2005)

Velmi obtížně hodnotitelný film, neboť cokoli řeknu by mohl být spoiler. Uznávám, že pointu jsem nečekal, ovšem tím, že jsem věděl, že tam je, jsem měl asi větší očekávání. Ve skutečnosti jsem přemýšlel nad 2* nebo 4*, tak to zprůměrujem´ a je to.

Půlnoc v zahradě dobra a zla (1997)

Prvních čtyřicet minut jsem cítil vůni opravdu kvalitního filmu, která se poté proměnila ve velkou soudní při. Ano, pointa, která příjde ke konci nabízí mnohé, leč je řešena jako deus ech machina a to mi nepříjde ke zbytku filmu konstantní.

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

Moc mě mrzelo, že jsem se nesmál tolik, jak bych chtěl. Myslím, že doba francouzské revoluce není tou, kde to těm dvěma frajerům sluší, protože oproti návštěvě budoucnosti nevidím takové rozdíly mezi dvěma dobami. Ovšem plně mi to vynahradilo posledních pět minut, asi to neklapne, moc rád bych viděl čtvrtý díl, který opět přímo naváže. To by mě bavilo.

Vinnetou a Old Firehand (1966)

U tohoto filmu je dost vidět, že scénář byl psán k naprosto jinému filmu, takže Vinnetou je do příběhu naroubován jako postavička, která vlastně nic důležitého neřekne, ani neudělá, jen aby byl přítomen. Je celkem znát, že do hry vstoupila Amerika a film je prakticky omezen na jedno městečko, což není mnoho. Cameron je však oproti Grangerovi sympaťák, takže mi nečiní problém udělit 60%.

Zloděj životů (2004)

A. Jolie mám čím dál raději, pokud hraje umírněně. Ovšem v tomto filmu celkem brzy rozluštíte, kdo je záporák, tedy pokud použijete trochu selského rozumu. A Kiefer Sutherland? Asi měl moc práce s natáčením 24 hodin, tak si sem odskočil na pár scén, škoda, těšil jsem se na něj.

Vinnetou - Poslední výstřel (1965)

Pro mě nejslabší díl trilogie. Smutný konec je nevyhnutelný, ale jaksi jsem postrádal romantickou atmosféru předchozích dílů.

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti (1968)

Poslednímu dílu chyběl nádech dobrodružna, lepší scénář, možná proto nevznikla další plánovaná pokračování. Ale i tak nedokážu dát méně, než 3*.

Flash 2: Tricksterova pomsta (1991)

Oproti prvnímu dílu příliš barevné, příliš veselé. Je znát, že jde o dvě epizody seriálu, oproti pilotu, který fungoval výborně.