Ulice (2005) (seriál) odpad!

Pro vysvětlenou - když zrovna nic nejde, tak se na to podívám, ale jelikož už pěknou dobu dávají Simsonovi, tak vím, kde je vyhra :-)

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Jeden z mnoha nudnejch seriálů, který se u nás vyrojili po roce cca. 2005. Nova a Prima to fakt zazdili. Adamec je řemeslník, všechno, co jsem od něj viděl je zcela řemeslná práci, nic víc, žádná snaha o upoutání okem. A hlavně ten nulovej příběh... Nechápu, jak se k takovejm seriálům můžou někteří kvalitní herci zapůjčit.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Normálně bych nehodnotil telenovelu, ale po tý troufalosti, kdy jí nova zařadila do hlavního vysílacího času musim. Dementnost novy radši vynecham, ale jelikož jsem měl tu čest vidět kousek tohohle odpadu, tak prostě řikam, že mě to poznamenalo na celej život. Nemluvě o tom, že to teď přesunuli na 17,30 a moje maminka neví, jestli sledovat tohle, nebo Nemocnici na kraji města... Takže každej budem kouka na něco jinýho... A co se týče rouhačů všude okolo v komentářích, kteří odepisují lidi, za to, že davají odpad, z těch je mi smutno... Každej má svůj názor, ale nikdo by se neměl navážet do ostatních, kteří komentují slušnými výrazy.

Líbáš jako Bůh (2009) odpad!

Kam se poděla ta Poledňáková, co točila úžasný komedie, který člověk dokáže citovat zpaměti?

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002) odpad!

Křečovitý a strašný. Viděl jsem to v letech, kdy by mě to mělo zaujmout nejvíc, ale to se nestalo.

Masakr na střední škole (2003) odpad!

To se fakt nepovedlo. Čekal jsem velkou bandu teroristů, který by Dolph zrasil. Tohle bylo celé špatně...

Godzilla - Útok z neznáma (1965) odpad!

Jeden z nejhorších filmů, jaký jsem mohl vidět. Kdybych nechtěl mít pohromadě filmy, který jsem viděl, tak to ani nehvězdičkuju...