Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Když vznikne pokračování nějakého filmu, většinou mívá klesající tendenci. Navíc, když jde o návrat po letech. Tady tomu je dokonce 39 let. Ale v tomto případě je tomu naopak. Doktor spánek jede hodně jiným směrem, ale jak dojde na propojení s prvním dílem, tak je to pecka. Zvlášť onen hotel je velice dobře do příběhu zapojený. Ewan je tradičně výborný a Rebecca Ferguson mu na protipólu zdařile sekunduje.

Doktor Strange (2016)

A hele, další marvelovka, šup tam tři hvězdy... Ale oproti Avengers a poslednímu Kapitánovi alespoň nápadité.

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

To snad ne...německý a rakouský seriály by měli být zakázány

Domino (2005)

Film není vhodný pro děti, mladistvé a epileptiky. Balancuje na hranici toho, co je schopno oko ještě zaznamenat, ale nedokázal jsem to shlédnout na jeden zátah, protože je to zběsilé, ale o to více originálně natočené. Tony Scott byl ďábel.

Do nitra Planety opic (1970)

O velký kus horší pokračování, které ztrácí dech i skrze to, že se nakonec Heston ukáže.

Doom (2005)

Co to má s Doomem společného? Posledních pět minut! Jinak je to tuctová scifi.

Doom: Annihilation (2019)

Nemám s tim moc problém. Úplně nesdílím názor většiny kritiků. Vlastne mi to neprislo o moc horší než verze 2004, ovšem absence útoku z vlastniho pohledu chybí, coz mě mrzí.

Doom Patrol - Season 3 (2021) (série)

Za mě nejslabší série. Timothy Dalton je tu jen chvilku a půlka dílů se odehrává v různých psychedelických povědomí. Nemám rád, když jde o to, že se něco odehrává a pak zjistíte, že to byl jen sen/myšlenka/mánie či cokoli podobného. A nová postava mi fakt neseděla (asi i proto, že mi bylo jasný, že ji budu vídat i v dalších sériích).

Dopisy pro Julii (2010)

Takovej roadmovie s hvězdou nové generace - Amandou Seyfried.