corax8

corax8

socka

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 31.12.2011  10:27

No fakt nic moc. Ta "akční " scéna z obchoďáku je fakt ubohý pokus o ukončení filmu. Zajímavé bylo jen to, že se střetli manželé, tady námět. Jinak jsem film spíš protrpěl.

• 31.12.2011  10:24
    Experiment (2001)

Kdyby byl jiný konec, tak to bylo i na 5 hvězd. Takhle to pro mne nijak neskončilo a tak musím ubrat i hvězdy. Skutečným experimentem to bylo jen inspirováno. A hlavní myšlenka se tam úplně ztratila.

• 31.12.2011  10:22

Výborný film. Jen mi tam trochu neseděl příběh toho policajta. Nějak se to nepropojovalo s těmi sotaními. Pěkná byla přímost jednotlivých postav a děje. prostě to odsípalo.

• 26.12.2011  10:39
    Zoufalci (2009)

No celkem dobré. Jsem se i několikrát zasmál. Je jasné, že každý je nějaký Zoufalec, ale kdo u¨z nich byl největší těžko říct.

• 26.12.2011  10:37

No nic moc. Ale co se týká pohádek Z.T. tak je to lepší než ty pozdější věci.

• 26.12.2011  10:35

No s těžkým srdcem jsem dal 4 hvězdy, bylo by to spíš na 3. Ale to bych to musel vidět tak před 10 lety. to by se mi jistě líbilo víc. Takhle mi t přišlo trochu divné.

• 26.12.2011  10:30
    Fimfárum 2 (2006)

No nejvíc mi asi uvíznou hrbáči. To bylo asi nejlíp zpracované. Jinak je to důstojné pokračování jedničky.

• 26.12.2011  10:29

Hodně příjemná pohádka. Myslím, že navazuje na takovou tu českou tradici a přidává něc navíc. Směs imaginárního pekla a pekla skutečného je fakt dobrý nápad.

• 26.12.2011  10:25

No ve filmu mě zaujal jen jeden herecký výkon a sice postavy Lisbet. Jinak spíše podprůměr. Oceňuji celkem věrné zpracování knižní předlohy. Ta je samozřejmě o dost lepší než film.

• 14.12.2011  17:41

No film hraje na pointu a ta je fakt dobrá. Jinak jsmeto viděl dabované a to mne fakt rušilo. Ani hereckévýkony mn emoc nepřesvědčili. Ale celkově jde o nadprůměrný film.

• 12.12.2011  22:16
    Osvícení (1980)

Až do teď jsem neznal a považuji to za chybu. Skvěle natočený horor, který si myslím je klasikou. Tak by se filmy měli točit. Některé scény si fakt na dlouho zapamatuju.

• 12.12.2011  22:07

No celkem dobré. Jsem se i pobavil. Film na to si takhle večer sednout po těžkém dni a na ni nemyslet. čert to vem, že to je bez hloubky a v tak rychlém spádu, že se to skoro nestíhá.

• 12.12.2011  22:05

O něc lepší než román pro ženy. Celke dobře vykreslené postavy a herecké stvárnění je dost dobré. Celkově ale film působí dost divně.

• 12.12.2011  22:04

Nějak jsme vůbec nechápal proč se jednotlivé postavy chovají tak jak se chovají. Bylo to dost ereálné a nesmyslné.

• 12.12.2011  22:00

Jedna hvězda je za to, že se trochu zlepšili scény s bojem, ale jen o trochu. Stejně to všechno vypadá jako by to dělal nějaký amatér.

• 12.12.2011  21:59

Po prvním díle jsme si říkal, že to už horší být nemůže, mohlo. Myslím, že ani divadlo Sklep by tak blbé dialogy nevymysleli, nehledě na nesmyslnost celého děje.

• 12.12.2011  21:55
    Stmívání (2008)

No tak námět za něco stojí, ale spracování je fakt zlý. Tomu filmu chybí hloubka a alespoň nějaký herecký výkon. Co se týká dialogů, už dlouho jsem nic tak blbýho neslyšel.

• 12.9.2011  20:46
    Cigán (2011)

Výkony herců jsou jednoznačně plus. Nijak netahají za oči a mám z nich dojem přirozenosti. Nejvíc se mi líbil výkon postavy Baža. Jinak dle mé zkušenosti tam bylo zbytečně moc nadhledu nad svou situací. Romy, které znám já takový nadhled nemají. Ale osada byla zychycena dobře.

• 29.7.2011  22:18
    3-iron (2004)

mě se líbila snová rovina druhé půlky a věcná té první.

• 17.7.2011  10:52

film který mne bavil až na posledních 15 minut. To mi přišlo divný a zbytečný. Ale před tím příjemná odpočinková zábava.

• 17.7.2011  10:49

Opravdu je to špatné. Jedna hvězdička je asi za dvoje zasmání. A za to , že jsem neměl v průběhu chuť rozkopat televizi. Což se mi u odpadových filmů stává běžně.

• 4.7.2011  22:12

No velmi rozpačitý pocit. Obskurní a úchylné prostředí nemocnice nahrávalo až děsivé atmosféře. Jinak jsem moc nepochopil, k čemu ten film byl. Nedozvěděl jsme se ani nic o pocietch vraha ani o ničem jiném. Naprosto plochý film.

• 4.7.2011  22:08

Výborná věc. Bez nějakých zbytečných příkras se vynořuje úžasná cesta za snem a na konec světa. Stačí chtít a život je docela jednochej.

• 4.7.2011  22:06
    Bludičky (TV film) (2010)

Konečně film, který alespoň trochu přibližuje sociální práci a její dilemata. Jinak co se týká děcákových dětí, tak to celkem sedělo, i když pár drobností by se našlo. Po filmařské stránce se mi to líbilo.

• 8.6.2011  21:20
    Lidice (2011)

Scény kdy jsou odebírány děti se mi vryli do paměti. to je drný to takhle vidět. Jinak spíše lepší průměr. Zajímalo by mne jak by to natočila Nelis

• 8.6.2011  21:12
    3 (2010)

Pro mne jke to nejhorší Tykwer. I když počáteční scéna s telegrafními dráty patří k tomu nejlepšímu co jsme viděl. Co se ve filmu dělo mne celkem nudilo. Asi jsme trochu nespravedlivý, ale kdyby to natočil někdo jiný asi bych hvězdičku přidal. Ale od Tykwera jsem čekal víc a to mnohem víc.

• 8.6.2011  21:09

Moc pěkně vykreslený postavy. Těm hercům jsme to prostě věřil se vším všudy. Příbě byl zajímavý a fil natočená¨ý tak že měl i několik další plánů pro všímavého diváka.

• 8.6.2011  21:07
    Intimita (2001)

Film jsem viděl už před několika lety a vzhledem k tomu, že jsem si ho nepamatoval nemůž ebýt mé hodnocení lepší. Intimita ve všech podobách je trochu málo pro celý film. Mě to tedy moc nebavilo. Chtě něechtě srovnávám s pornografickým vztahem a ten tedy vede.

• 6.3.2011  11:27
    Ženy SHR (TV film) (2010)

4 hvězdy jsou spíše za téma. Jak je to natočené mne moc neoslovilo. Pro mne to je o moci peněz. Ta žena t dolů, je má opravdu ráda ať si říká co chce. Díky nim objetuje děti i krásný kostel. Korumpovací večírek, pro novináře je fakt silný kafe. Musím se přiznat, že z paní N. mi bylo opravdu zle.

• 4.3.2011  17:40

Přišlo mi, že se tvůrci až moc stylizují do nějaké role co jim moc nesedí. Moc mne to nebavilo, bylo to pro mne bjevování již objeveného. A to ještě ne moc srozumitelným způsobem.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11