corax8

corax8

socka

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 21.2.2009  16:59

Film do hospody k pivku. No konečně mi někdo naservíroval uvěřitelný příběh. Žádné přikrášnění ani zhnusení. Prostě příběh ze života jaký je. Nebo byl?

• 6.7.2009  22:13
    12 opic (1995)

Všechny ty technický hejblátka a věcičky byli moc působivý a pěkně vymyšlený. Příběh mi nepřišel zas tak úžasný. musim uznat dobré herecké výkoyn, hlavně Pittův. ale celkově se jedná určitě o naprůměrný film.

• 19.2.2009  10:02
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Jen tak letmo jsem skusil druhý díl první série a musím se přiznat, že jsem pak dokoukal i zbývající díly do 24. Prostě mne to vtáhlo, i když jsem občas měl pocit, že si ze mne scénáristi dělají legraci. Ale ty prohřešky nebyly tak velké, abych jim to neodpustil.

• 8.6.2011  21:12
    3 (2010)

Pro mne jke to nejhorší Tykwer. I když počáteční scéna s telegrafními dráty patří k tomu nejlepšímu co jsme viděl. Co se ve filmu dělo mne celkem nudilo. Asi jsme trochu nespravedlivý, ale kdyby to natočil někdo jiný asi bych hvězdičku přidal. Ale od Tykwera jsem čekal víc a to mnohem víc.

• 29.7.2011  22:18
    3-iron (2004)

mě se líbila snová rovina druhé půlky a věcná té první.

• 16.2.2009  10:05
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Dvě hvezdy dávám hlavně proto, že seriál měl manipulovat veřejností a složit jako propaganda. To se mu myslím povedlo. Zmanipulovaná fakta, která byla víceméně známá v pravdivé podobě. Co se seriálu nedá upřít je jeho celkem slušná filmařská práce.

• 17.10.2010  20:38

Škoda námět byl dobrý a dalo se z něj vytřískat víc. Jakoby režisér nevěěl, jestli chce točit akční westwrn nebo psychologické drama a tak natočil tohle. Divoký západ byl ve filmu pěkně udělanej, proto tolik hvězd.

• 18.2.2009  08:17
    8 MM (1999)

Slušně natočená detektivka. Kopíruje celkem ohraný dějový scénář, kdy se detektiv dostane do situace se kterou moc nepočítal.

• 17.2.2009  13:48
    8. míle (2002)

Opravdu To takhle funguje v takové chudinské čtvrti? Asi ne a to si musí přiznat i fanoušci rapu. Opět jakýsi romantický pohled na dospívání a boj za sebe. Vždyť to sebou musí nést mnohem více emocí. Ví to přece každý, každý prošel dospíváním a třeba i v relativně normálním prostředí a emocí prožil určitě víc než je v tomhle dílku.

• 16.2.2009  10:07

Vítězství síly cesty za svým cílem nad vlastním životem. Výborně vytvořený portrét člověka, který chce dosáhnout svého cíle, který ho nakonec přežije. Klaus Kinsky je opravdu úžasný a jestli si opravdu vymylse způsob chůze svojí postavy, tak jí přivedl k dokonalosti. Ve filmu se pořád něco děje i při pouhém pohledu do tváře hlavního hrdiny.

• 11.2.2009  16:45

Škoda že film celkem zapadl. Já ho považuju za jeden z nejlepších filmů který Jan Svěrák natočil. Hodně originální nápad s tím jak nás televize ovládá mne prostě bavil.

• 19.2.2009  09:59
    Alf (TV seriál) (1986)

Alf je prostě pohodář. Měl jsem vždycky chuť být alespoň trochu jako on. Vždy se mi líbilo, jak vtipně kometuje současnost.

• 20.2.2009  08:29

Mám radši postavu, kterou hraje Josef Bek. JInak je to originální detektivka. Se zajímavým rozuzlením pomocí hluchého dědy. Rád se podívám vždy, když to dávají.

• 21.2.2009  13:23
    Ally McBealová (TV seriál) (1997)

Postava Richarda Fische je to proč jsem se koukal. Jeho rady jsou naprosto dokonalé. Jinak mi seriál přišel poměrně vtipný. Takovou trochu střeštěnou Ally mám i doma, tak vím o čem mluvím.

• 11.2.2009  17:13
    Amadeus (1984)

O Mozartovi jsem vůbec nic nevěděl a teď toho vím poměrně dost. A to vše díky filmu. Asi by mne to nudilo zjištovat z knih nebo blbých filmů. Proto jsem rád že jsem se to mohl dozvědět z výbornýho filmu.

• 15.2.2009  16:42

Ten jeden z prvních záběrů s břitvou projíždějící oko je jeden z nejsilnějších, které jsem viděl. Ječtě teď mne mrazí, když si na to vzpomenu. Pak začne nesourodý chaos, který jsem se ani nesnažil pochopit. Prostě se střídají nesourodé více nebo méně úchylné záběry.

• 19.2.2009  10:03

Propaganda kam se podíváš. Určitě se všichni měli za socialismu tak dobře. Taky na to rád vzpomínám. Herecké výkony považuji za průměrné, mám pocit, že všichni dost přhrávají.

• 7.6.2009  19:24

Jednak mechápu proč církvi na tom filmu něco vadí. mám za to že je k církvi celkem přátelský. Jinak taková klasická detektivka. celou dobu jsem měl pocit, že vše dobře skončí a to se potvrdilo. žádné překvapení ani nic moc zajímavého, ale přece jen dobře natočeno.

• 11.2.2009  16:40

Příběh anti hrdinů. Jediné co mi přišlo zajímavé, byl pohled na den 21.8.1968. Není zde zobrazen tak jak se obecně vyprávý, jako tragedie. Porstě příběh lidí, které to, že přijeli okupanti vůbec nezajímá. tedy pokud by jim do odpolední pohody nezasáhl dezertér. Chybělo mi vysvětlení, proč se ti lidé takto chovají, nějak jsem je nechápal.

• 22.6.2009  07:29
    Austrálie (2008)

Film plný kliše. Muž jako stroj vystupující z mlhy, obětující se kamarád, dokázání nemožného atd. jedna z hvězd je tedy za to téma původních obyvatel a druhá za pěkné prostředí. jinak to oparvdu nestojí za nic.

• 17.2.2009  13:38
    Auta (2006)

Já nevím co bych měl na tom filmu pochválit. Mne to prostě od začátku do konce nudilo. Nebavila mne ani animovaná práce. Pro mne prostě jednoznačný propadák.

• 27.12.2010  22:26
    Avatar (2009)

Na ten film s emi nějak nechtělo. Teď jsem ho viděl a musím, říct, že to nebylo špatné. Ale i tak mi přijde že je mnoho povyku pro málo. Takový sci-fi tamenc s vlky. Ale ten je zajímavější. Myslím, že by se dalo vymyslet víc potvor co tam mohly běhat, jestli tam byklo 10 druhů zvěře bylo to hodně. No as došli prachy a nebo by se vydělla málo. Na továrnu na peníze to nebylo blbý.

• 16.2.2009  10:11

Nejsilnější zážitek mám z hudby a textů. Prosto jsou písně, které se dají zpívat pořád. Myslím, že hudby ve filmu hodně přispívá k jeho rychlému tempu to musí bavit všechny, kdo se koukají. I Když jsem skoro stejně starý jako tento film, rád se na něj zase podívám.

• 27.12.2010  22:19

Mě se povedlo u filmu si odpočinout. Je to trochu přitažené za vlasy, a některé herecké výkony stojí za nic. Ale dokážu si představit, že to pustím synovi a nebudu se stydět.

• 15.2.2009  16:48

film jsme viděl jako malé děcko a vůbec mne nazaujal, nechápal jsem ho. Nedávno jsem se jen tak na zkoušku podíval znova a musím smeknout. Snová poetika filmu mne úplně dostala. Vyžíval jsem se v každém obarzu a jen nasával a nasával.

• 20.5.2009  07:38

Výborný film. Trvá víc než dvě hodiny, ale ty jsou nabyty událostmi a uplynou, člověk ani neví jak. Film o boji za cíle, o jejichž důseldcích aktřéři nevědí co můžou znamenat. Schválit se dá v jejich jednání pouze obžalobu konzumní společnosti. Kdo se o problematiku zajímá neměl z filmu moc nových informací, ale i přes to byli zajímavě zpracované. A cítil jsem se jako součást děje.

• 14.2.2009  15:33
    Babel (2006)

Určitě nejhorší ze všech tří filmů na kterých autorská dvojice spolupracovala. Ale i tak zajímavý flm, který stojí za pozornost. Měl jsem pocit jakésy nedodělanosti a vyčerpání tématů.

• 21.2.2009  17:06
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Velmi nudný pořad o jídle. Kdy jedniná akce je, že se zde změní prostředí z kuchyně domácnosti na kuchyň studiovou. Monotoní vystupování pana Babici spíše uspí, než přijme posluchače k vaření. Ten chlap vlastně vypadá, že ho to vůbec nebaví.

• 19.2.2009  09:11
    Babička (2008)

Dlouho jsem přemýšlel kolik hvězd dát. Nakonec to jsou tři. Jestli to je opravdu dokument, tak je dost neuvěřitelný jaký lidi mezi námi žijí. Je pravda, že film je trochu zvrhlí, ale určitě ne v tom, že se starší žena rozhodne chovat jako prostitutka. Nejzvrhlejší, je že se lidi, kteří zde vystupují nechají natočit v situacích v kterých jsou zachyceni. Ač je film ve svém celku hodně smutný (hlavní hrdinka je vnitře hodně zraněna osobnost), jsem se neudržel a nad trapností některých scén jsem se z plna hrdla zasmál. Tři hvězdy dávám proto, že nevím co chtěla Z. Piussi sdělit a měl jsem pocit, že film byl trochu odfláknutý. Až den po tom co jsem to napsal jsem se dozvěděl, že vlastně nede o dokument ale o hraný dokument. Tak to teď chápu ještě méně. A ty tři hvězdy jsou možná moc.

• 15.9.2010  15:45

Velmi oddechový film. Když jsem na něj koukal přesně se mi trefil do nálady. Z odstupem vidím, že to není žádná velká věc, ale rozhodně neurazí a to jak filmařské umění, tak ani herecké výkony.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11