corax8

corax8

socka

• 26.4.2010  22:38

No úplně blbý film to nebyl. Ale moc nepředpokládám, že si na něj za nějaký čas vzpomenu. pěkně se na to koukalo, nedalo se to mu moc co vičíst.

• 26.4.2010  22:34
    Katka (2009)

Rozhodně unikátní film, tím, že tak dlouho sleduje jednu závilsost. Pro mne bylo nejšílenější vidět abstinenční příznbaky u mimnka. A dobře odvedenou práci, při tom jak bije tu ženu do obličeje. Dál se mi líbilo, že to je ukázáno bez nějakého sentimentu a romantizmu. prostě takhle nějak si to fakt představuju.

• 13.4.2010  16:07
    Home (2009)

film plný emocí u který jsem si říkal že to musela být fuška to natočit. víceméně o věcech, který znám. ale ti tak hrozí svým zdviženým ukazováčkem.

• 12.4.2010  22:47
    Kameňák 2 (2004)

chvíli jsem měl nutkání dát jednu hvězdu. asi třikrát jsme se ve filmu zasmál vtipu. Ale když jsme to srovnal s tím, že asi 30x jsem se zasmál primitivnosti ablbostinemůžu jinak. trochu mne to mrzí i kvůli sobě. protože jestli tohle je ,dle návštěvnosti, mainstream, tak jsme teda dost mimo.

• 11.4.2010  16:55

námět filmu mne tedy moc nezaujal, ani to jak je natočený. je to taková lepší klasika. Co bylo pro mne přínosem kinematografii, je zatažení diváka do děje filmu. Oběti se ve filmu ptají proč to ti kluci dělají. odpověď je přece jasná, aby se divák měl na co koukat, jiný důvod zde opravdu není. A jako diváci si musíme přiznat, že vlastně chceme, aby je všechny zlikvidovali, jinak by to nebyla taková sranda. filmařsky to je docela pškně vyjádřené v tom, že když tam ti kluci nejsou, tak ten film jaksi nefunguje.

• 7.4.2010  20:11
    Pouta (2009)

Zrůdnost jedince na pozadí zrůdnosti doby v celé své "kráse". Prostě jsem tomu filmu uvěřil, že to je reálné a možné. V podstatě je to ilm o lásce. Tedy spíše o tom co se stane s láskou v rukou deprivanta. Z profesního hlediska by mne zajímalo dětství toho člověka. To jsem chtěl dát do závorky, ale bohužel nemůžu zvíře by se takhle nechovalo. Atmosféra celého filmu je krásně šedivá. Tu dobu jsem zažil krátce, ale mám pocit, že když se podívám na lidi, kteří v té době uvízli do teď tak jsou stejně šedivý.

• 5.4.2010  22:02

No nebylo to špatný. Mám rád filmy s losery a to byl jeden z nich. hlavní postava byla skvělá. jinak mi to přišlo trochu rozvleklé a v prostřed filmu jsem se i nudil.

• 5.4.2010  21:58

nějak moc mne ta nezaujalo. co oceňuji je snaha o co největší autenticitu. film byl natočen dobře o tom žádná. jen mi tam chyběl takový nějaký náboj, abych si řekl wau. což bylo třeba v evangeliu sv.matouše od pasolinyho.

• 5.4.2010  20:21
    Novo (2002)

Pro mne je to naprosto o níčem. Zbytečně natočené, vlastně mi to nic nedalo.

• 28.3.2010  12:45

No úplný odpad to není. někdy loni v létě jsem slyšel rozhovor s režisérem. byl dost zajímavý a nadchl mne tak, že jsme si přečetl knihu a docela se těšil i na film. prohloupil jsem. zklamalo mne hlavně že film není vtipný. pokud má nějaká situace být jako vtipná. tak se tam jen křičí.

• 14.3.2010  17:23
    Mamma Mia! (2008)

Chvíli jsme opravdu přemýšlel zda díklo nenatočil Z. Troška ve spolupráci s Michalem Davidem. Ale vzhledem k tomu, že diskopříběh ode mne dostral jednu hvězdu, tak si tohle dvě zaslouží. neskutečně jsem se nudila přemýšlel jestli se nekoukám na parodii divadla sklep. dvě hvězdy jsou hlavně za místo, kde se točilo.

• 14.3.2010  10:51

Nedávno jsme viděl německý film mořský vlk, který snese s tímto dílkem srovnání a myslínm, že je lepší. Co se týká filmařské práce, tak se jedná o nadpůměrný výkon. nicméně mne film nedostal.

• 14.3.2010  10:44
    Bobule (2008)

No nebylo to špatné. čekal jsem něco strašného, co snad ani nedokoukám. a byl jsme překvapen, že jsem se občas i zasmál. Prostě taková oddechová komedie.

• 12.3.2010  22:09

Prostě detektivka jak má být. Marlow je nejlepší detektiv všech dob. hlášky jsou samozřejmostí.

• 11.3.2010  19:43

To by se mělo pouštět ve školách. když se probírá co to je pábitel. zaměstnanec zběrny je fakt úžasný. prostě idol. takhle bych chtěl v životě skončit.

• 11.3.2010  19:39

Krásná postava vrchního, který nadává na mladý. jinak škoda že to nebylo v perličkách

• 11.3.2010  19:38

Oceňuji nápad, dát šanci yačínajícím režiserům. myslím, že se své role zhostili dobře. Za nejzdařilejší považuju Dům radosti. Líbí se mi tak trochu podívínský nádech Hrabalových povídek a tenhle podivín byl hodně dobrej. Automat svět je taková klasika, kterou si patuji už z dětství. Líbí se mi i to že ve všech povídkách je zachována poetika z povídek v púsané podobě.

• 10.3.2010  18:23
    Medvídek (2007)

No tak úplně špatný to není. pokud by ve filmu nebylo posledních 10 minum, měl by u mne i o hvězdu méně. Myslím, že hlavní hrdiny docela chápu a jsou zobrazeni docela reálně.Ale velmi nudně. Akce se objeví až na konci a je dobrá.

• 1.3.2010  19:57
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Je to dobrý. Podle mne ta doba nebyla tak veselá, ale chápu tvůrce, že spíše dělají srandu. Musím přiznat, že se na seriál koukám pravidelně.

• 1.3.2010  19:48
    Děti noci (2008)

Ve filmu se nic moc neděje. Jiří Mádl mne docela překvapil a byl dobrý. celkově mne film zaujal. Líbilo se mi to, ale na víc než na tři to není.

• 24.2.2010  14:09

Dobře natočené, napínavé. Do doby než jsem viděl film jsem o existenci hlavního hrdiny neměl ani ponětí. rád jsem se s ním seznámil. Nicméně mi to nepřišlo natolik dobré, baby mě film hodnbě zasáhl. Ale slušná práce. možná se k tomu ještě vrátím a další hvězdu přidám.

• 24.2.2010  14:05
    Ken Park (2002)

S takovími lidmi o kterých je ken Park přijdu do stiku poměrně často. Ale nikdy jsem si nevšiml, že vedou tak bohatý duševbní život dokáží tolik přemýšlet. Mladí jsou zde pouze nereálně a trochu romanticky zobrazení. Většina podobně žijících lidí to nemá v hlavě ztakhle dobře srovnaný. A ta otevřenost ta se dá ocenit.

• 19.2.2010  20:33
    Bílá stuha (2009)

Jeden z nejlepších filmů co jsem poslední dobou viděl. oceňuji hlavně precizní filmařinu. Dobře vystiženou dobu, kdy se film odehrává. V jednoduchosti je zde síla, všechno si tak nějak poklidně v šíleném tempu běží. postavy jsou dost propracované a věřím jim to.

• 9.2.2010  15:38

Nic horšího jsem poslední dobou neviděl. Snad ani kousek filmu mi nepřišel vtipný. vůbec nechápu proč něco takového bylo natočeno. hlavně jsem pořád nemohl uvěřit, že jsou sjamská dvojčata. vždzť je to strašně trapný pokus.

• 9.2.2010  15:18
    Dekameron (1971)

bohužel musím dát jenom tři hvězdy. Na Pasoliniho je to slabé. Pamatovat si asi budu pouze dekorace, které mne dostali. Líbil se mi kontrast nahých těl a tmavých zdí. Stejně jako skromné vybavení domů. některé hercké výkony jsou hodně špatné.

• 7.2.2010  20:27

Mám dojem, že se jedná o jeden z nejepších Hřebejkových filmů. Výborně se povedlo hlavně herecké obsazení, zvlášť musím vzpomenout na Kratochvíla a Chudíka. Jinak téma zrady odpuštění a sledování vlastních cílů je zde dobře zpracované. a opět se mi potvrdilo, že pokud má clověk svou vnitřní vypořádanou jednotu, může být jedině silný.

• 31.1.2010  21:11

Hodně dobrý. Taková trochu road movie z 14. století. Krásně zpracované téma o těchto otázkách teď přemýšlím často a tenhle film mi dokázal poodkrýt další stupně v myšlení.

• 31.1.2010  21:07
    Gosford Park (2001)

Určitě zajímavý pohled spíše pod schody, než nad schody. trochu mi dělalo problém vyznat se v postavách nad schody, byli takový plošší. pod schody to bylo opravdu lepší.

• 29.1.2010  17:14

jako film je to samozřejmě nadprůměrné. Forman je pan režisér a blbě natočený film asi neumí. Ale někjak mne to nevtáhlo. postava Kaufmana mne zaujala natolik, že jsem hned začal o něm hledat informace.

• 25.1.2010  20:53

Bohužel musím dát jen tři hvězdy. Truffaud nesklamal, ale na něj je to slabé. Mám pocit, že to byl pouze rekapitulace starších filmů, což je škoda.