Vy nám taky, šéfe! (2008)

Opravdu je to špatné. Jedna hvězdička je asi za dvoje zasmání. A za to , že jsem neměl v průběhu chuť rozkopat televizi. Což se mi u odpadových filmů stává běžně.

Hodinu nevíš... (2009)

No velmi rozpačitý pocit. Obskurní a úchylné prostředí nemocnice nahrávalo až děsivé atmosféře. Jinak jsem moc nepochopil, k čemu ten film byl. Nedozvěděl jsme se ani nic o pocietch vraha ani o ničem jiném. Naprosto plochý film.

Trabantem napříč Afrikou (2011)

Výborná věc. Bez nějakých zbytečných příkras se vynořuje úžasná cesta za snem a na konec světa. Stačí chtít a život je docela jednochej.

Bludičky (2010) (TV film)

Konečně film, který alespoň trochu přibližuje sociální práci a její dilemata. Jinak co se týká děcákových dětí, tak to celkem sedělo, i když pár drobností by se našlo. Po filmařské stránce se mi to líbilo.

Lidice (2011)

Scény kdy jsou odebírány děti se mi vryli do paměti. to je drný to takhle vidět. Jinak spíše lepší průměr. Zajímalo by mne jak by to natočila Nelis

3 (2010)

Pro mne jke to nejhorší Tykwer. I když počáteční scéna s telegrafními dráty patří k tomu nejlepšímu co jsme viděl. Co se ve filmu dělo mne celkem nudilo. Asi jsme trochu nespravedlivý, ale kdyby to natočil někdo jiný asi bych hvězdičku přidal. Ale od Tykwera jsem čekal víc a to mnohem víc.

Pornografický vztah (1999)

Moc pěkně vykreslený postavy. Těm hercům jsme to prostě věřil se vším všudy. Příbě byl zajímavý a fil natočená¨ý tak že měl i několik další plánů pro všímavého diváka.

Intimita (2001)

Film jsem viděl už před několika lety a vzhledem k tomu, že jsem si ho nepamatoval nemůž ebýt mé hodnocení lepší. Intimita ve všech podobách je trochu málo pro celý film. Mě to tedy moc nebavilo. Chtě něechtě srovnávám s pornografickým vztahem a ten tedy vede.

Ženy SHR (2010) (TV film)

4 hvězdy jsou spíše za téma. Jak je to natočené mne moc neoslovilo. Pro mne to je o moci peněz. Ta žena t dolů, je má opravdu ráda ať si říká co chce. Díky nim objetuje děti i krásný kostel. Korumpovací večírek, pro novináře je fakt silný kafe. Musím se přiznat, že z paní N. mi bylo opravdu zle.