Mořský vlk (2008) (TV film)

Ten námět mě dost zaujal, asi si budu must toho londona přečíst. jinak natočeno je to dobře. až na ten konec, myslím, že to takhle Jack nenapsal. postava kapitána je dost zajímavá a mám pocit, že ho dost chápu a přitahuje mne.

Vojcek (1979)

Bohužel jsem film viděl s českým dabingem. Což je naprosto příšerná záležitost. Jen težko jsme si ho odmyslel a soustředil se na oststní filmovou práci. Klaus Kinski rozhodně nezklamal, ostatní je průměr. Od režiséra jsem rozhodně viděl lepší filmy. Alespoň jsem se pokochal pohledem na Telč.

Dilino a čert (2009) (TV film)

Nápad natočit cikánskou pohádku je dobrý. Je to sice mírná verze průměrné cikánské pohádky. Kdo nějaké četl mi dá určitě za pravdu. Ale nemůžu si pomoc, že to je dost odfláklé. Myslíám, hlavně výkony nehlavních herců.

Pretty Woman (1990)

Vkusné a dobře udělané. myslím, že to bude sploužit aza vzor všech filmů tohoto žánru. Alespoň já to budu považovat za vrchol a ostatní s tím porovnávat.

Milk (2008)

I když jsem na to koukal v ne docela dobrém stavu, tak mne překvapilo, že mne to vtáhlo a nepřišlo dlouhé. přišlo mi, ale že celý film byl až moc sladký.

Grbavica (2006)

Pěkný film. O jehož ději jsem si udělal obrázek již na začátku a bohužel jsem to odhadl dobře. Proto pro mne asi neměl takový náboj nečitelnosti.

Protektor (2009)

DFobře natočený film. Líbili se mi až snové scény a různé časové roviny. Ale musím přiznat, že nejsilnější je ve filmu příběh. Osobní zodpovědnost je sviňa. ještě by mě zajímal film o vyrovnání se s minulostí v komunismu.

Bruno (2009)

Sascha dozrává. Brüno je lepší než Borat. Prostě jsme se od začátku do konce dost bavil. myslím, že závěr byl skvělý.

Princ a já 2 (2006) odpad!

to je to nejhorší co jsem za poslední dobu viděl. dokoukal jsem je to jen abych se smálů chybám, které ve filmu jsou. a tak by mne tedy zajímalo co v dánčtině znamenají nápisy jako "Oděvy", "nová kolekce" atd. dále mne dost pobavila pržská SPZ, která měla dost neuměle zalepené poslední číslo. taky to, že desetiticíce lidí hrály tři řady komparsistů s dánskými vlaječkami. Jo a taky je mi záhadou proč se v dánskui skladují vzácné knihy v kanalizaci, že by nějaká nová technologie. No prostě hrůza a děs.

Klíček (2009)

Vždyť to není tak špatné. Tedy co se týká režisérské a filmařské práce tak to tedy opravdu za moc nestojí. Mne oslovilo to téma. Je dobře, že se někdo pokusil do této vody opět vstoupit a natočit něco co by se s naší minulostí trochu vyrovnano. mě se dokonce i líbilo jak se to celé zacyklilo.

Časové pásmo bylo změněno