Prokletý ostrov (2010)

No úplně blbý film to nebyl. Ale moc nepředpokládám, že si na něj za nějaký čas vzpomenu. pěkně se na to koukalo, nedalo se to mu moc co vičíst.

Katka (2009)

Rozhodně unikátní film, tím, že tak dlouho sleduje jednu závilsost. Pro mne bylo nejšílenější vidět abstinenční příznbaky u mimnka. A dobře odvedenou práci, při tom jak bije tu ženu do obličeje. Dál se mi líbilo, že to je ukázáno bez nějakého sentimentu a romantizmu. prostě takhle nějak si to fakt představuju.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

film plný emocí u který jsem si říkal že to musela být fuška to natočit. víceméně o věcech, který znám. ale ti tak hrozí svým zdviženým ukazováčkem.

Kameňák 2 (2004) odpad!

chvíli jsem měl nutkání dát jednu hvězdu. asi třikrát jsme se ve filmu zasmál vtipu. Ale když jsme to srovnal s tím, že asi 30x jsem se zasmál primitivnosti ablbostinemůžu jinak. trochu mne to mrzí i kvůli sobě. protože jestli tohle je ,dle návštěvnosti, mainstream, tak jsme teda dost mimo.

Funny Games USA (2007)

námět filmu mne tedy moc nezaujal, ani to jak je natočený. je to taková lepší klasika. Co bylo pro mne přínosem kinematografii, je zatažení diváka do děje filmu. Oběti se ve filmu ptají proč to ti kluci dělají. odpověď je přece jasná, aby se divák měl na co koukat, jiný důvod zde opravdu není. A jako diváci si musíme přiznat, že vlastně chceme, aby je všechny zlikvidovali, jinak by to nebyla taková sranda. filmařsky to je docela pškně vyjádřené v tom, že když tam ti kluci nejsou, tak ten film jaksi nefunguje.

Pouta (2009)

Zrůdnost jedince na pozadí zrůdnosti doby v celé své "kráse". Prostě jsem tomu filmu uvěřil, že to je reálné a možné. V podstatě je to ilm o lásce. Tedy spíše o tom co se stane s láskou v rukou deprivanta. Z profesního hlediska by mne zajímalo dětství toho člověka. To jsem chtěl dát do závorky, ale bohužel nemůžu zvíře by se takhle nechovalo. Atmosféra celého filmu je krásně šedivá. Tu dobu jsem zažil krátce, ale mám pocit, že když se podívám na lidi, kteří v té době uvízli do teď tak jsou stejně šedivý.

Million Dollar Hotel (2000)

No nebylo to špatný. Mám rád filmy s losery a to byl jeden z nich. hlavní postava byla skvělá. jinak mi to přišlo trochu rozvleklé a v prostřed filmu jsem se i nudil.

Umučení Krista (2004)

nějak moc mne ta nezaujalo. co oceňuji je snaha o co největší autenticitu. film byl natočen dobře o tom žádná. jen mi tam chyběl takový nějaký náboj, abych si řekl wau. což bylo třeba v evangeliu sv.matouše od pasolinyho.

Novo (2002)

Pro mne je to naprosto o níčem. Zbytečně natočené, vlastně mi to nic nedalo.

Doktor od jezera hrochů (2010)

No úplný odpad to není. někdy loni v létě jsem slyšel rozhovor s režisérem. byl dost zajímavý a nadchl mne tak, že jsme si přečetl knihu a docela se těšil i na film. prohloupil jsem. zklamalo mne hlavně že film není vtipný. pokud má nějaká situace být jako vtipná. tak se tam jen křičí.