Cigán (2011)

Výkony herců jsou jednoznačně plus. Nijak netahají za oči a mám z nich dojem přirozenosti. Nejvíc se mi líbil výkon postavy Baža. Jinak dle mé zkušenosti tam bylo zbytečně moc nadhledu nad svou situací. Romy, které znám já takový nadhled nemají. Ale osada byla zychycena dobře.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Hodně povedený seriál. Je dobré že je vyparávěn o osudech cirkusu a to bez přikrášlení. I kydž v některých dílech jsem moc neměl rád tu temnou atmosféru.

Comeback (2008) (seriál)

Myslím, že jeden z nejlepších českých seriálů u nás. On také nemá moc konkurenci VKV, ulice a další povedená dílka na něj rozhodně nemají. Jedna hvězda navíc je pro tvůrce, který mejí odavu do toho projektu jít.

Cotton Club (1984)

Jakobych se opravdu ocitl v těch letech 1928-1930. Prostředí, hudba, kostými výborné. Nějak se mi ale z filmu vytratil příběh. O to víc vinikla výprava.

Czech Made Man (2011)

No celkem dobré. Jsem se i pobavil. Film na to si takhle večer sednout po těžkém dni a na ni nemyslet. čert to vem, že to je bez hloubky a v tak rychlém spádu, že se to skoro nestíhá.

Čáryfuk (1970) (seriál)

Na čaroděje se pamatuju pouze z dětství a to že mi on i jeho Tačůd uvízli v hlavě si zaslouží ocenění. Čaroděje mi bylo vždycky líto, jak chudák hledá cestu domů.

Čas (2006)

Moje první setkání s tímto režisérem a musím uznat, že povedené. Námět sám o sobě je dost zajímavý a režisér ho dovedl dobře zpracovat. Jen mi trochu přišlo, že začátek je příliš rozvleklý. Hlavní hrdinka dokázala pěkně zahrát svůj vnitřní rozpor a otázku kdo je?

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Je to tedy jízda, když si člověk uvědomí co se všechno může stát během několka dní. Prostě od začátku do konce našlapaný film, který můžu snad kdykoliv. Atmosféru určitě dotváří výborná hudba, bez které by to tak dobře nefungovalo.

Černí baroni (1992)

Povedená komedie o smutném období našich dějin. Taková pohádka z dob socialistické armády, kde je jasné dobro a zlo a to dobro nakonec zvítězí. A ještě ke všemu je to vtipné.