Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Po velkém očekávání přišlo spíš velké zklamání. Nevýrazné postavy, všechny věci rozebrány tak nějak okrajově. Než se divák mohl stihnout ztotožnit s nějakým momentem, hned následoval další a dalsi a najednou vas zaplavila spousta nepodstatnych scen az donkonce filmu. Povídku jsem nečetla , jen mě udivovalo a nejspíš i vadilo, že buttonovo mládnutí nikomu nepřipadalo divne. Resp. Tohle byla prece nejdulezitejsi podstata filmu na kterou se jakoby nebral ohled. Pokus o humor s bleskem 0*.

Sedam i po (2006)

No nejspíš jsem měla velká očekávání. Ale tento humor mi vůbec nesedl. Ne, že bych čekala nějakou černou kočku, bílého kocoura, ale humor prostě naprosto mimo mísu a drama? To jsem ani nepostřehla. :D škoda.

Občanská výchova (2004)

Obsahuje SPOILER. Film se mi líbil hodně, jen mě zkrátka zklamal konec. Celou dobu se ti tři nesou v duchu "Jsme chudí ale snažíme se změnit svět" nebo já nevím co. A nakonec scéna v jistě drahých oblecích, na jachtě. Proč? O tohle jim přece nešlo, to, že se ten chlap zázrakem změnil ... budiž. Ale oni přece mohli dále pokračovat v jejich životech, které žili než se stal onen incident.

Mý věci (2013)

Moje hodnocení může obsahovat spoilery. Určitě zajímavý nápad, ale čekala jsem, že Petri bude možná trochu víc radikálnější. Přece jen se chtěl zbavit všech věcí, ale jídlo mu nosil bratr, někdo jiný mu zase vypral a střechu nad hlavou měl. Takže je sice fajn, že pak poznal, že sbírání důležitých životních momentů je důležitější než hromadění materiálních věci, ale to není v dnešní době až takovou horkou novinkou. Takže dávám 3, minimálně za pěkné zpracování.

Superega (2014)

Očekávala jsem asi víc. Zhruba v polovině filmu jsem usnula, když jsem se však probudila jakoby se ve filmu vlastně nic důležitého neudálo. Pár vtipných momentů by se našlo, ale jinak převažovala samá hluchá místa. Bohužel.

Křižovatky života (2013) (pořad)

To je taková ... reality show se špatnými herci, kteří rekonstruují jejich příběhy? Nebo já nevím :D Na úklid dobré ale co vedlo ty lidi to natočit netuším :D

Láska nebeská (2003)

Zkrátka už taková vánoční klasika, pohodová a ani ne moc kýčovitá :-)

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad)

Reality show nejsou pro úplně normální lidi, ale abych se veřejně přiznala jaké jsem prase... no tak to teda né! :D